Vojak zistil, že jeho manželka ho podviedla viac ako 60-krát. Keď sa vrátil z misie, pripravil jej epickú pomstu!

 

Tento pár sa stretol so spoločným známym.

Obaja priznali, že to bola láska na prvý pohľad. Prvé mesiace vzťahu boli neoddeliteľní, ale ako vojak musel odísť, pretože bol povolaný na misiu.

Predtým, ako išiel do misie, vzali sa.

Nebol dôvod, prečo by museli počkať, kým sa vráti. Manželky vojakov majú mnoho privilégií. Pravdepodobne viac než šancu stráviť čas so svojím manželom … Okrem toho boli zamilovaní a istí, že to tak chcú. Takže čo sa mohlo pokaziť?

Krátko po svadbe sa vojak musel rozlúčiť so svojou novomanželkou a odísť do Severnej Kórey.

TrendyVeci.sk

Každý týždeň mu chýbala stále viac a viac. Čoskoro sa jeho svet začal rozpadať. Začal dostávať šokujúce telefonáty od členov rodiny … najprv od svojej svokry, potom od svojho švagra, svojho brata a svojej tety. Všetko sa to týkalo jeho manželky.

Zmätený muž chcel samozrejme konfrontovať svoju ženu.

Povedala mu v dlhom a nepríjemnom rozhovore, že je sexuálne závislá a nemohla byť sexuálne ,,neaktívna“, keď bol tak ďaleko. Priznala sa vzťahom s … 60 mužmi! Nie je známe, či prikrášlila tieto čísla, aby dokázala manželovi, že je prosto chorá a nie je to jej chybou. Vysvetlila, že je to zlé, ale nemôže s tým nič robiť. Okrem toho sa mu priznala, že je tehotná, ale ubezpečila ho, že je to jeho dieťa.

Vojak nepredstaviteľne trpel.

 Bál sa, že jeho žena v hneve zničí jeho veci a byt. V rúšku tajomstva sa začal dištancovať od formalít rozvodu, a zároveň ju uisťoval o jeho láske a odpustení. Keď sa vrátil, bol pripravený…

Manželka bola šokovaná

Žena bola presvedčená, že jej manžel pochopil jej problém a odpustil všetku jej zradu a  má radosť z otcovstva. Netrpezlivo čakala na tú chvíľu. Keď k nej prišlo, všetko bolo nakoniec naopak a vojak podla žiadosť o rozvod. Žena bola na tom zle a  padla do šialenstva. Nielen, že odmietla dodať DNA svojho nenarodeného dieťaťa do testu otcovstva, ale na súde sa venovala scénam. Jej manžel ju obvinil zo zrady a lží. Súd rozhodol, že rozvod je výlučne jej vinou a zakázal jej kontaktovať svojho bývalého manžela. Ani z ich spoločného majetku nedostala ani cent. Bola tehotná, nezamestnaná a bez domova…

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!