Tu je návod, ako by ste mali masturbovať podľa znamení

Milé dámy, pokiaľ začínate v tejto oblasti stagnovať, prípadne ste neúspešné, skúste sa inšpirovať drobnými radami.

Vodnár – Ste osoba, ktorá nerada chodí po tých istých chodníčkoch a preto rada skúšate niečo nové. Skúšali ste to už, keď ležíte na bruchu?

 

Ryby – Pri kontakte s vaším telom musíte byť rovnaké, ako pri kontakte s inými ľuďmi ( úprimné a otvorené). Nabudúce si skúste urobiť romantickú atmosféru sami pre seba. Hudba, sviečky a možno aj čerstvé lupene kvetov… Masturbácia je sex s niekým, koho naozaj milujete :-)

 

Baran – Ste agresívne, odvážne a chcete robiť nové veci. Skúste to na netradičných miestach, ako napríklad wc v práci, alebo v lone prírody, ktoré Vám poskytne určite nové možnosti.

 

Býk – Skúšali ste si už odďalovať orgazmus? Pokiaľ sa Vám to podarí, uspokojenie bude omnoho väčšie.

TrendyVeci.sk

Blíženci – Ste spoločenský typ, preto si to skúste urobiť v spoločnosti partnera, ktorý Vás môže napríklad držať za ruku.. Pokiaľ partnera nemáte, skúste si nájsť nejaký dobrý film pre dospelých.

 

Rak – Ako rak ste typ človeka, ktorý obľubuje pohodlie svojho domova. Preto si skúste navodiť správnu atmosféru a zabezpečiť dostatočné teplo. Vyskúšajte masturbovať pod dekou, alebo prikrývkou, prípadne pri krbe. Nezabudnite na ostatné časti Vášho tela, vyskúšajte masáž prsníka.

 

Lev – Levi majú silnú osobnosť a divokú povahu, erotické hračky sú niečo pre Vás. Nezabudnite však na dostatočnú zásobu batérií.

 

Panna – Musíte byť na mieste, kde si dokážete poriadne oddýchnuť. Odporúčame sprchovanie, prípadne dlhý kúpeľ. Smerovanie prúdu vody na klitoris určite pomôže zvýšiť kvalitu pocitov.

 

 

Váhy – Ako váha ste inovatívna osoba, takže by ste nemali mať problém vyskúšať niečo nové.
Medzi tu uvedenými tipmi skúste nájsť nejaký, ktorý sa vám bude pozdávať najviac.

 

Škorpión – Ste energické a máte rady cestovanie. nabudúce vyskúšajte cestu za hľadaním svojho bodu G. Ak ho nájdete, hlavná cena bude zaručená.

 

Strelec – Mali by ste využiť svoju sebadôveru. Prečo sa nepokúšate urobiť si to oboma rukami? Jedna sa môže sústrediť na klitoris, zatiaľ čo druhá sa bude venovať penetrácii vagíny.

 

Kozorožec – Ste silná osobnosť a nevidíte dôvod, prečo by ste si mali niečo v živote uľahčovať.  Ale čo tak si to v tejto oblasti predsa len uľahčiť a vyskúšať nejaké mazivo? Tu platí obzvlášť: ,,Kto maže, ten jede…“

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!