Toto sú polohy, ktoré v sexe muži preferujú najviac

Prieskumy odhalili, ktoré polohy najviac v sexe preferujú muži. Tu sú výsledky:

sex

NA KONÍKA

Táto vyhráva na celej čiare. Prečo? On len leží a užíva si bez námahy. Bonusom je nakoniec kompletný a dokonalý výhľad na telo partnerky, kde sú prsia na dosah ruky a rovnako i zadoček. Tu sa nežnejšie pohlavie namaká, no z druhej strany si to môže dokonale regulovať.

na_konika

ZO ZADU

V tomto prípade vynikne jedna z najrajcovnejších častí ženského tela – zadok. Je pekne vytrčený. Muž určuje teplo a kompletne ovláda hru. Vniká sa tu pekne hlboko… Tu navyše voľné ruky dostávajú priestor na masírovanie kozičiek, klitorisu, dráždivé ťahanie za vlasy… Takéto ihrisko poskytuje veľa možností hrať sa. Ešte dráždivejšia je táto poloha pri zrkadle, keď sa výhľad násobí.

zo_zadu

TrendyVeci.sk

MISIONÁR

Nie je to nudná klasika, keď je to s dostatkom nehy a vášne. Navyše v tejto polohe sa dá bozkávať partnerka okrem úst i na krku a chlap je tu 100% pánom situácie. Určuje nielen tempo ale kompletné pravidlá hry. Veľa párov, ktoré sú spolu dlhšie, si to často okorenia o zaviazané oči, či ruky (prípadne aj aj) a rozkoš sa presunie do úplne inej dimenzie, kde sú v hlavnej úlohe zmysly.

klasika

VYLOŽENÉ  NOHY NA JEHO PLECIACH A DIVOKÁ ŠUKAČKA

Keď chuť prepadne v kuchyni, tak je to skvelý spôsob ako si perfektne užiť. Stačí dať partnerku na kuchynskú linku, jej nohy si vyložiť na plecia a vraziť ho do nej. V kúpeľňovej verzii napríklad na práčke a fantázii sa medze nekladú.

polohy

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!