Toto je top 9 polôh, ktoré dievčatá a ženy najviac preferujú v sexe. Teraz už vieš, čo cez víkend…

Nie je zasunúť ako zasunúť. Sú páry, ktoré poznajú len misionára a o veľa sa pripravujú. Urobili sme malý prieskum najobľúbenejších polôh, ktoré preferujú ženy a prinášame jeho výsledky. Nechajte sa inšpirovať a vyskúšajte všetky už počas tohto víkendu.

org

9. Lotus

Táto poloha síce neprináša priestor pre divoké manévrovanie, no je ideálna pre romantickú a nežnú jazdu pri sviečkach. Netreba zabúdať, že dievčatá často preferujú nehu, pomalé tempo a romantiku ako bum, bum, striek a hotovo!

9

8. Poloha lyžičky

Obaja ležíte na tom istom boku a partner samozrejme vzadu. Ideálna na hranie sa s prisiami a klitorisom – ruky môžu prakticky robiť čokoľvek. Keď do seba zapadnete a rozkoš obohatíte o správne dotyky, tak bude cesta na vrchol ľahko dosiahnuteľná. Dievčatá sa tu ľahko prestanú ovládať.

8

TrendyVeci.sk

7. 69ka

Chalani majú radi, keď im baba pristane zadkom na tvári a na druhej strane vzniká super priestor pre poriadnu fajku, i keď je partner výborný v lízaní, tak sa ťažko bude sústrediť na fajčenie a naopak… Varovanie pre dievčatá: nepristávajte partnerovi na tvári “voňavým” zadkom po návšteve toalety. Nevidíte si tam a on už ľahko viac nezavolá.

7

6.  Divoká jazda v protismere

Tu si to nežnejšie pohlavie dokáže dokonale ovládať a on má zas super výhľad, i keď pre dievča je lepšie sa pozerať do stropu alebo zavrieť oči. Pohľad na chlpaté nohy nevzruší.

6

5.  Opretá o stenu

Miliónkrát sa táto poloha objavila vo filmoch. Na ňu je potrebná fyzická sila, lebo aby si to ona dostatočne užila, musí ju tam on dostatočne dlho udržať a prirážať zároveň. Je to skvelé v sprche… Ťažko praktizovateľné, keď má ona 120 kíl!

5

4. Jej nohy ponad jeho hlavu

Keď raz začnete, tak si ju obľúbite. Táto poloha umožňuje ísť poriadne hlboko. Pre väčšie vtáctvo je potrebná slušná predohra aby to nebolo pre partnerku bolestivé.

4

TrendyVeci.sk

3. Jazda ako na koni

Hijó, hijó… Dievčatá milujú, keď môžu situáciu kontrolovať. Jednak to pre ne nie je bolestivé, keď chalani idú dnu a prirážajú ešte do nie úplne pripravenej pičky. Takto si ľahko riadia tempo, hĺbku i uhol, pod ktorým tam penis ide… Skvelé pre dosiahnutie orgazmu.

3

2. Misionár

Áno, obľúbená klasika, ktorá však nemusí byť jednotvárna. Dievča leží a užíva si to a partner maká. Dôležité je neprestať a dopriať jej vrchol. Byť sa dá na rukách, či ležať na partnerke, ruky i pod zadočkom a…

2

1. Na psíka

Tu ona úplne stráca kontrolu a naopak on ju má kompletne v rukách. Vytrčený ženský zadok je pre mužov maximálne rajcovná záležitosť! Ona môže byť na štyroch, ako psík doslova alebo mať hlavu dole, zaborenú v perine… Nakoniec i v tejto pozícii môže on (ale aj ona) ešte masírovať klitoris, či prsia. Skvelé!

1

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!