Tipy pre chlapcov a chlapov. Čo (ne)robiť pri orálnom sexe?

Nestačí niečo robiť, aby to bolo skutočne dobré. Platí to aj o orálnom sexe. Myslieť si, že starčí partnerke zamávať jazykom medzi stehnami, a to je vrcholom rozkoše, je krátkozraké. Aj v tomto sa robí toľko chýb…

org

VAGÍNA NIE JE HAMBURGER

Vagína nie je hambáč, a tak sa k nej správaj. Nevrhni sa na ňu ako na burger po týždňovej hladovke. Ty si síce budeš myslieť aký si borec, no potom sa nečuduj, keď partnerka sa najbližšie orálu radšej vyhne alebo si na to nájde iný záskok. Klitoris si žiada iný druh pozornosti…

hambac

SPRÁVNE MIESTO

Najčastejšou chybou je, že sa líže všade, len nie tam, kde by sa malo. Áno, všetci si myslia, že vedia, no nevedia. Klitoris je hore! Tu je malá navigácia:

navigacia

TrendyVeci.sk

DOKONČI PRÁCU!

Každú prácu treba dokončiť. Myslíš si, že partnerka bude v totálnom vare po tom, čo jej po nej 3x prejdeš jazykom a nebodaj sa urobí? Omyl!!! Nie je to dosť ani ako súčasť predohry na ďalšie posteľné cviky. Čím častejšie ju dovedieš na vrchol, tým viac to bude chcieť sama a nebudeš musieť ukecávať (prečo nakoniec asi to musíš vôbec robiť???)… Sex nemá byť povinná jazda, ako starí ľudia často hovoria – splnenie si povinností, ale radosť!

krik

VNÍMAJ

Nestalo sa ti náhodou už viackrát, že partnerka orál jednoducho nechcela? Nie je to tým, že ho nemá rada! Každá to má rada, no samozrejme len vtedy, keď to je naozaj dobré. Je to tým, že to robíš na hovno a ju to jednoducho nebaví, keď jej tam slintáš všade okolo kakáča a nerobíš to, čo by si mal! Inak je to ľahko viac nepríjemné a otravné, keď sa musí pretvarovať, že aký si borec a nie si (aby neurazila ego nebodaj). Navyše, keď to nevieš, tak ľahko časom nahradí niekto, čo bude nielen lízacia špička. Vzťahy stoja a padajú na tom, ako to klape v posteli, na kuchynskej linke, v prezliekacích kabínkach, či sprche….jednoducho všade, kde sa s ňou hráš a všetko polovičaté baví len nejaký čas. Tak otvor oči a vnímaj ju, nestačí jej to len nejak robiť… Sám zistíš, čo na ňu funguje najlepšie. Nie je telo ako telo.

hroza

KEĎ TO NEŠLAPE

Keď to nie je dobré, tak chybu nerobia len chalani. Často je na oboch stranách, keď sa ona pretvaruje, že aký je on super a nič nepovie a on si myslí, že je dokonalý. Cesta k zlepšovaniu výsledku je o komunikácii a nič na tom nie je, keď niečo nie je super, veď sa to dá zdokonaliť. Takže sa treba rozprávať. Nakoniec i to môže byť rajcovné a často budete prekvapení aké prasačiny a nápady z oboch vypadnú. Najhoršie je, keď sa hrá divadlo, že aké to je dobré (a nie je).

otravena

ORÁL NIE JE JEDNOTVÁRNY

Partnerka nemusí ležať na chrbte a na posteli aby mohol byť orálny sex. Lízať ju môeš roztiahnutú na kuchynskej linke, pekne prehnutú zozadu alebo ti môže klitorisom pristáť na jazyku, keď ležíš na posteli a jazdiť po ňom… V podstate sa tak vylíže sama:D I ako ranný budíček výborné a skvelá predohra, však?

or1

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!