Staraj sa o svoj trávnik! Najobľúbenejšie úpravy dievčenských rozkrokov

Tu sa (našťastie) retro nevracia ako v iných oblastiach, a tak neupravená a chlpatá sa jednoducho nenosí.

dzungla

Džungľa

Z5

Nechať si tam džungľu a tváriť sa, že to je trendy, a tak to má byť, sa stále nenosí a snáď ani nebude. V tomto prípade skôr dopraješ partnerovi expedíciu do pralesa, no všetci máme radšej civilizáciu, než zatočené chlpy medzi zubami.

Upravená do bikín

Z4

Niektoré holia len to, čo vytŕča v okolí nohavičiek, no porast si nechávajú. Jednoducho sa nechce… To je také ani ani. Nakoniec nadvihnutý spodný diel plaviek, ktorý vytláčajú chlpy do popredia tiež nevyzerá zvodne.

TrendyVeci.sk

Pásik

Z3

Keď chceš ukázať, že si veľká, že niečo ti tam rastie, nechceš úplne dohladka a máš čas sa o to starať, tak si vyber pásik. Na druhej strane ak si na hlave peroxidová blond a dole čiernovláska, tak je lepšie tých pár chĺpkov poslať preč.

Trojuholník

Z2

Ten majestátne ukazuje pomaly ako šípka smer jazdy. Starať sa o jeho tvar a hranice treba denne, nech nevyzerá ako kripel ale ako trojuholník.

Dohola

Z1

Už dlhé roky moderný, svieži a trendy. Zároveň menej náročný ná údržbu, než akýkoľvek tvar. Holiť ale treba denne, strnisko pichá (inak než by sa malo) a nie je estetické. Treba ale správne žiletky aby z toho neboli krvavé zárezy a pupáčiky. Vyhýbať sa však treba penám na holenie a podobne. Ľahko tak kamarátka, ktorej chcete dopriať super zostrih bude najbližšie dni zápasiť s vaginálnou mykózou.

Občas je fajn prekvapenie

zostrihy

Nie si s partnerom dlhšie spolu? Prekvap ho tam dole niečim netradičným. Dobre sa zabavíte a rozhodne to skončí nielen mokrými snami…

TrendyVeci.sk

Tetovanie

Niektoré baby sú kreatívne a hrajú sa s tetovaním i tam dole. Netreba však zabúdať na fakt, že to je navždy… Aby prvotné nadšenie rýchlo neopadlo. Hlavne si tam však nevytetuj meno aktuálneho partnera. Pre toho nasledujúceho to bude pôsobiť ako opak viagry!

t1

t2

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!