Šokujúca pravda o orgazme. Medzi mužmi a ženami je priepastný rozdiel

Muži pri sexe v drvivej väčšine dospejú k orgazmu. Ľudovo povedané vystriekajú sa. A čo nežnejšie pohlavie? Tam je všetko úplne inak a rozdiel je priepastný.

orgazmus

Ako to skutočne je?

U žien len približne 10% pri každom sexe dospeje k skutočnému orgazmu a štvrtina ho má často. Ostatné to majú ako občasník a približne 5% žien ho nedosahuje nikdy. Platí to i pri klasickom styku i pri lízaní.

fuck

Prečo je to tak?

Ženské a mužské telá sú značne rozdielne. Muž sa vie relatívne rýchlo vzrušiť i dosiahnuť vrchol. Žena potrebuje viac času a predohru, ktorá sa často preskakuje a samotný sex často skončí výstrekom partnera, a pritom ona je niekde na polovici cesty…

mar

Máš pocit, že partnerku urobíš vždy? Z ďaleka to tak byť nemusí

Mnohé ženy chcú ulahodiť partnerom, a tak i pod vplyvom všetkého odsledovaného porna sa menia často v posteli na herečky. Miesto užívania hrajú aké je to super a pri sústredení na svoju rolu, to užívanie ide bokom. Chcú jednoducho urobiť radosť partnerovi, a tak sa hrajú na orgazmus, aj keď sa ani z ďaleka nedostavil. Často si potom k nemu musia pomôcť samé, a to už bez neho (nakoniec každá najlepšie pozná svoje telo). To ale nebaví donekonečna…

honicka

Robiť to nestačí

Problémom je, že často to, čo vyhovuje a nevyhovuje, vrátane frekvencie stykov, techniky a podobne býva tabu. Jednoducho sa o tom ani medzi partnermi nehovorí, iba sa to nejak a niekedy robí. Mnohé pritom napríklad nezažívajú vaginálny iba klitoriálny orgazmus a počas súlože stačí málo – správna masáž, a to na správnom mieste. Dôležité je samozrejme, ako si dvojica “sadne” v posteľných hrách. Vzťahy stoja a padajú aj na spokojnosti v intímnej oblasti na oboch stranách. Nespokojnosť býva dôvodom na neveru.

ach

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!