Rýchly návod pre začiatočníkov. Ako na análny sex?

Rozhodli ste sa vydať na toto (zatiaľ) neprebádané územie? Je dobré vedieť niekoľko dôležitých vecí…

nahlad_zadok

Zdravotné a bezpečnostné aspekty by mali byť na prvom mieste. Otvor, ktorým kakáme, na to príroda nenavrhla, a preto hrozí, že si ako bonus k zážitku odnesieš infekciu. Navyše sa pozabudneš, prstami si pretrieš oči alebo prstami zablúdiš do vagíny a infekcia je ľahko i tam, kde nechceš…

KONDÓMY

Na ostro jedine, keď si kaskadér. Nakoniec predstava ponorenej tvojej časti tela do výkalov, resp. ich zbytkov partnerky nie je lákavá… Tu kondóm rozhodne nechráni pred otehotnením, na to ho netreba, no iným infekciám zabráni… Navyše následky chvíľkového cvičenia by mohli trápiť mesiace.

Condoms

TrendyVeci.sk

LUBRIKANT

Ritný otvor nie je vagína! To znamená, že sa nezvlhčuje vzrušením ako dierka vedľa… Ísť na sucho môže byť (a bude) o poriadnej bolesti… Mnohí si možno mylne myslia, že partnerka kričí od rozkoše, no určite to tak nie je, kričí bolesťou a pre spokojnosť partnera skôr zatne zuby a tvári sa, že to bolo super (a nebolo). Takže začať treba lubrikantom. V každej drogérii ich predávajú hromadu… Tu ani akákoľvek dlhá predohra nespôsobí, že otvor zvlhne sám.

lubrikant

PENIS V ZADKU

Na polohe záleží! Špeciálne, keď v tejto oblasti začínaš. Rozhodne nie zozadu! Otvor je vtedy viac pevnejší a napnutý a je potrebné aby bol maximálne uvoľnený… Skúste polohu ako na obrázku nižšie. Neskôr, keď bude viac skúseností, tak príde priestor na experimentovanie. Samozrejme nikam sa netreba ponáhľať, špeciálne je dôležité sa maximálne uvoľniť.

poloha

HRAČKY

Penis je pre riťku extrémne veľká vec! Preto nie je na škodu použiť na prípravu ihriska vhodné análne hračky. Výsledkom bude lepší zážitok pre oboch.

TrendyVeci.sk

hracky

PREČO CHALANI NALIEHAJÚ A BABÁM SA DO TOHO NECHCE?

Dievčatá anál často berú ako obohatenie, keď bolo už všetko v susednej dierke vyskúšané, na naliehanie partnera idú do toho (so zaťatými zubami), no ritný orgazmus z toho pre ne určite nebude:) Chalan sa urobí – výstrek je výstrek (aj keď v postate tu do otvoru oblepeného sračkami, a preto stále myslite na riziká spomínané vyššie).

Chalani na anál naliehajú lebo chcú skúsiť neskúsené a preferujú ho, a to hlavne tí, čo majú menšiu výbavu v nohaviciach, keďže análny otvor je tesnejší…  Nakoniec v každom porne je ho hromada, tak aj to robí svoje. Dievčatá chcú v tomto prípade skôr vyhovieť aby si partner nehľadal podobnú skúsenosť inde (čo nedostane doma….). Nemalo by sa však zabúdať, že pri sexe by si mali užiť obaja.

Hrajte sa! Nakoniec vtedy je život krajší, pestrejší a príjemnejší…  Čímkoľvek si to v posteli spestríte (i mimo nej) je len cool!

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!  • koalaDominika

    Za najlepší lubrikant považujem – erectan exclusiv intim gél – s ním je to funky fun :D