Pozrite si šokujúce postupy masturbácie v rôznych kultúrach z celého sveta

Do nedávnej doby bola masturbácia v našej spoločnosti považovaná za hriešny akt. Samozrejme, aj v dnešnej dobe nájdete ľudí,  ktorí tento „hanebný“ akt považujú za opovrhnutiahodný a vymýšľajú rôzne fámy,  že masturbácia je dôvodom pre mužskú neplodnosť. Počuli ste už blud, že keď budú deti masturbovať, tak im narastú chlpy na dlani a oslepnú? :)

cooler.sk_201508051325332

V dnešnej dobe sa už o masturbácii hovorí oveľa otvorenejšie. Niektorí vedci ju odporúčajú praktikovať čo najčastejšie. Aj keď je ťažké povedať, či je masturbácia pre našu spoločnosť stále tabu, pohľad na iné kultúry ti prinesie dosť šokujúce poznanie… :)

1. Japonsko

Matky v Japonsku uspokojujú svojich synov masturbáciou, a to vždy, keď plačú. Je to bežný jav – a aj keď to robia aj na verejnosti. A rozpaky? Neexistujú!

Keď syn dosiahne pubertu matka mu niekedy pomôže vyvrcholiť. Učí ho tak správnej masturbácii, a toto je pravdepodobne ten dôvod, prečo nie je v Japonsku masturbácia považovaná za hanebný akt.

TrendyVeci.sk

cooler.sk_201508051325334

2. Kolumbia

Indiáni v severnej časti Kolumbie uspokojujú svoje malé deti pomocou masáže genitálií. Tiež pomocou jemných dotykov matky sledujú, či sa chlapcom stoporí penis a budú mať tak v budúcnosti úspech u žien.

cooler.sk_201508051325346

3. Africké kmene

Domorodci z rôznych kmeňov veria, že masturbácia pomáha zlepšovať potenciu mužov. Dievčatá vo veku 4 rokov rodičia pevne masírujú okolo klitorisu a prúdom vody okolo análneho otvoru. Má ich to ochrániť pred neplodnosťou.

V kmeni Basuto v Južnej Afrike matky svojich synov povzbudzujú, aby masturbovali – pretože sa domnievajú, že to stimuluje rast penisu.

V Tanzánii starí rodičia vyšetrujú penisy svojich vnukov a privádzajú ich k erekcii, a tiež kontrolujú tvar prsníkov svojich vnučiek.

V Ugande keď rodičia spozorujú, že ich potomok nemal pár dní erekciu, je považovaný za chorého a okamžite navštívia lekára.

V Zimbabwe skúmajú rodičia ejakulát svojich potomkov.  Ak s ním nie sú spokojní, tak nasadia synovi diétu.

TrendyVeci.sk

Chlapci z kmeňa Bala v Kongu usporaduvajú vo večerných hodinách hromadné masturbačné „párty“. Dospeláci im tieto honičky ale kazia! Veria totiž, že masturbácia znižuje záujem o ženy.

cooler.sk_201508051325333

4. Polynézia

Na ostrove Raivavae, ktorý sa nachádza v Polynézii, deti už od útleho veku učia, že klitoris a penis sú zdrojom potešenia. Rodičia nemajú nič proti zábavke detí, keď sa medzi sebou dotýkajú a vzájomne masturbujú.

Na ostrove Tahiti je situácia veľmi podobná… Hneď, keď to fyziológia detí dovolí, začína sa s masturbáciou a sexom.

cooler.sk_201508051325345

5.  Nový Zéland

Obyvatelia ostrova Pakapuka veria, že zábava detí mladších ako 12 rokov, ktorá zahŕňa masturbáciu a napodobňovanie pohlavného styku, je pre tento vek úplne normálna.

cooler.sk_201508051325347

6. Arktída

Podľa zvykov domorodých Inuitov, by mali deti, keď sú na to dostatočne fyziologicky zdatné, preniesť teóriu sexu do praxe. Predpokladajú,  že sa jedná o prirodzený vývoj dieťaťa. Masturbáciu Inuiti odsudzujú. Myslia si, že vedie k homosexualite.

cooler.sk_201508051325331

7. Masturbačné tabu vo svete

V dnešnej dobe samozrejme existujú aj kultúry, kde masturbáciu vôbec neuznávajú. Napríklad na Taiwane a v Kórei ťa za masturbáciu čaká trest.

V Nepále je masturbácia striktné tabu a rodičia sa so svojimi deťmi nikdy na túto tému nebavia. Pokiaľ rodičia nachytajú svoje dieťa masturbovať, tak mu pohrozia, že ho odnesie zlá čarodejnica. Hrozia im aj odrezaním uší..

V čínskych provinciách prieskum ukázal, že viac ako polovica študentov posledného ročníka základnej školy sa domnieva, že ich „mokré sny“ sú spôsobené chorobou a vyžadujú liečbu..

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!