Návod pre dievčatá: ako mu ho najlepšie vyfajčiť?

Nestačí ho mať v ústach aby z toho bola nezabudnuteľná fajka! Buď bohyňou vo fajčení a urob mu to ako žiadna iná!

head-silloutte

Nechceš to robiť, no robíš to a je to na tebe vidieť

Mnoho báb fajčeniu vtáka neprišlo na chuť a robia to len preto, že chcú vyhovieť, prípadne nechcú aby to hľadal inde. Keď už toto je ten hlavný dôvod, tak hlavou chybou je, že to je väčšinou aj na tebe vidieť… Otrávená tvár, čakanie, kedy už bude… Ver tomu, že on nie je blbý. Je to vidieť, ale aj cítiť. Taká fajka za veľa nestojí. Potom sú dve možnosti – stať sa dobrou herečkou alebo fajčeniu prísť na chuť, čo je lepší prípad, lebo vtedy si to vychutnáš aj ty a nebude to niečo, čo musíš, ale niečo, čo chceš. On musí cítiť, že to chceš, nie že to robíš aby sa nepovedalo…  Ľahko ťa môže nahradiť iná fajčiarka.

xichty

Nevieš to

Beháš po ňom nesmelo jazykom a on vädne? Tak to robíš blbo. Nestačí ho mať v ústach aby si mohla na majstrovstvá sveta vo fajčení! Nesmelé oblizovanie veľkú dieru do sveta neurobí a síce chalan bez skúseností sa spraví aj tak, no niekomu, čo už má s čím porovnávať veľmi neulahodíš. Ver tomu, že výbornou fajkou si ho získaš ešte viac! Nie je chybou mať v tomto smere málo skúseností. Veľa dievčat sexuálne žije a penisu v puse sa jednoducho vyhýba, a to je chyba, lebo skôr či neskor skončí v inej puse, ktorá po ňom bude jazdiť hore a dole… Netvár sa pri tom ako <I> !!!

fuj

TrendyVeci.sk

Vnímaj

To ako je tvrdý ti ukazuje smer, či to robíš dobre alebo nie! Aj tebe sa zapáči, keď ti stvrdne v ústach. Nakoniec opakovaním sa zdokonaľuješ, tak to rob často.

oral

Nútenie alebo zlá hygiena

Nič, čo je nasilu, nefunguje…. Keď k tomu má prísť, musíš to chcieť sama. Ak je problém s dostatočnou hygienou partnera a jednoducho tam dole nevonia, tak si to treba povedať a prípadne ho dotiahnuť do sprchy, umyť a pustiť sa do toho tam…

sprcha

(M)orálne hry

Otvorenosť je základ. Keď máš malo skúseností, tak to nie je hanba! Nakoniec aj keď skúsenosti máš, nie je nič lepšie ako sexistické hry, kde on bude učiteľ a povie ti, čo máš a ako robiť a ty poslušná žiačka to splníš. Dá ti najlepší návod ako na seba…

skolacka

Staň sa najlepšou

Muži milujú orálny sex, a to často viac, než klasický. Dopraj mu ho ako súčasť predohry alebo len tak, či keď máš svoje dni a zapoj sa do toho na maximum. Orál to nie je len jazyk, čo nesmelo oblizuje penis. Sú to pery, celé ústa, ktorými ho môžeš dokonale láskať, sať ho, dávať si ho hlboko do krku (to chce tréning aby na ňom neskončila večera) a následne jazykom jazdiť po celej jeho dĺžke a držať pevne rukou a honiť, druhou sa hrať s vajíčkami a postupne na ne zablúdiť i jazykom a popri tom stále dráždiť rukou. Buď kreatívna, penisu sa netreba báť a pokojne buď divoškou! Tu pomaly a nežne ďalej nezájdeš, radšej pekne divoko!

or

TrendyVeci.sk

Penis nie je banán! 

S banánom si si to trénovať síce mohla, no penis sa nehryzie, veď nie je na jedenie ako banán. Takže zuby nezapájaj!

papa

Nevládzeš ústami? Pokračuj rukou, no neprestávaj!

Je dobré, keď má partner výdrž! Je jasné, že keď to robíš ústami dlhšie, tak to chce pauzu a nie je hanbou pokračovať rukou, hlavne neprestať, nakoniec sama poznáš, aké to je, keď sa blížiš k orgazmu a on prestane…. To je potom celé ako začať odznova. Keď sa chvíľu budeš hrať s ním rukou, pevne ho držať a honiť, tak si ústa oddýchnu a po chvíli sa môžeš opäť k nemu vrátiť ústami a dotiahnuť to do finále. Nakoniec pestrosť určite ocení. Keď ho už budeš držať v ruke, tak ho chyť pevne a rob to poriadne, inak to bude nuda a o chvíľu budeš nesmelo držať vädnúci úd!

honi

Nekecaj zbytočne!

Niektoré majú pocit, že sa musia popri tom pýtať na to, či to robia dobre, prípadne začnú hovoriť niečo z cesty – to ale nie je cesta nikam! Fajčíš a nie si na filozofickej diskusii!

nekecaj

Vyzeraj!!!

Mnohé si myslia, že tvár po čerstvom vytláčaní jebákov, nenamaľovaná a v teplákoch mu stačí… Buď kočkou i v spálni, ukáž sa mu v rajcovnom prádle krásne upravená a k vrcholu ho privedieš ešte rýchlejšie! Bude ako striekačka a aj ty sa budeš cítiť ako poriadna jebačka, keď bude na teba nedočkavo pozerať. Inak sa ľahko stane stredobodom záujmu iná…

pradlo

Vlasy a oči

Máš dlhé vlasy? Odhrň si ich a dopraj mu výhľad! Vizuálna stránka pri sexe vždy robí svoje! Neboj sa rozsvietiť …a aby sme nezabudli, veď nakoniec si to videla v mnohých filmoch – pozri sa mu popri tom občas do očí. Je to rajcovné…

vlasy

Prehĺtaj

Mnohé to neskúsili, a to úplne zbytočne. Partnera nepotešíš viac ako keď sa ti urobí do úst, prípadne vystrieka na prsia. Keď musí kontrolovať, aby ti tam nevystriekal celú dávku, upozornil ťa na blížiaci vrchol, tak to i pre neho nie je úplne ono. Niekedy sú to len zbytočné predsudky v neprebádanej oblasti ale nakoniec nebolo všetko nové raz prvýkrát? Aj tu zistíš, že obavy boli zbytočné… Tak sa netvár, že je to hnus!

hnusss

Dráždi

Chceš ho urobiť ešte rýchlejšie a lepšie? Buď trochu perverzná, provokuj, dráždi, nechaj sa pred fajkou dotýkať seba alebo si kúp lízatko a naznačuj, čo bude…

lizatko

Prekvap!

Partnerovi môžeš rozopnúť nohavice kedykoľvek a urobiť mu radosť! Bude ťa zbožňovať… Nemusí to byť len ako súčasť predohry alebo raz za dlhý čas! Čím viac, tým lepšie! Nakoniec, keď by mal problém s výdržou pri klasickom sexe, tak je dobré ho vyfajčiť a ďalšie kolo bude trvať rozhodne dlhšie. V tomto smere je priestor na experimentovanie nekonečný. Len treba popustiť uzdu fantázie!

rozopina

Zapoj fantáziu!

Pre chlapa je vždy cool, keď ho vytiahne z teba a pekne mokrý ti ho dá do úst tesne pred vyvrcholením. Vyskúšaj to a uvidíš ako bude spokojný a ty zároveň ochutnáš seba… Sex je predsa pestrý, a tak to nerob stále rovnako.

cocot

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!