Na veľkosti záleží! Akú výbavu nosia v nohaviciach Slováci?

Aj malý šašo dokáže zahrať veľké divadlo – to sa zvykne hovoriť v súvislosti s veľkosťou penisu. Neplatí to tak ale úplne vždy. Veľa vecí je individuálnych, no väčšínou na dĺžke skutočne záleží. Vždy sa však s veľkosťou penisu spomína len dĺžka, no mnohé dievčatá a dámy, čo už majú s čím porovnať vedia, že hrúbka robí divy, a to špeciálne keď je v kombinácii práve s dostatočnou dĺžkou. Dlhé a tenké špáradlo veľké zázraky ľahko nenarobí.

velkost

Rozmery pre uspokojenie nestačia

Platí však, že darmo je dlhý a hrubý ako chce, keď nevydrží dostatočne dlho, nie je kombinovaný so správnou technikou a nedokáže partnerku priviesť na vrchol, prípadne orgazmus musí ona zahrať pre jeho dobrý pocit. Tu si treba uvedomiť, že umelé divadelné scény ako z Radošinského naivného divadla nikam nevedú a skôr sa starajú o to, že nabudúce to bude rovnaké. Pri väčších rozmeroch je zároveň potrebná lepšia predohra aby to nebolo skôr nepríjemné.

mam_ho_taky

Veľkosť je teda len jeden z predpokladov spokojnejšieho sexu, no sama o sebe dĺžka nestačí. Pozrime sa dnes ako sme na tom na Slovenku v porovnaní s okolitými krajinami. Prekvapivo dobre, však?

Porovnanie veľkosti penisov v rôznych krajinách

PENed_cooler.sk_

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!