Dámy, tvar vašej vagíny vám povie, aké v skutočnosti ste! :)

To, že žiadna vagína nie je rovnaká už dávno viete – niektoré sú užšie, iné zasa široké a hlbokééé.. Dôležité ale je, že viete – že ich máte normálne! Ak však vaša vagína pripomína jeden z nasledujúcich tvarov, môže to mať zásadný vplyv na vašu osobnosť a sexuálny život! NAOZAJ!! smile

Kocka

Ak má vaša vagína tento tvar, tak to môže znamenať dve veci – buď ste postavička z Lega, alebo ste výsledok pokusov šialeného japonského botanika, ktorý vyšľachtil vagíny v tvare kocky, aby si podmanil mužov po celom svete..

cooler201607061015426

Diamant

Ak máte vagínu v tvare diamantu, tak ste jednoznačne materialisticky založený človek. Milujete drahé kamene, kryštály a všetko to, čo sa blyští a má hodnotu viac, ako 1 000€ až do takej miery, že si vás niekedy priatelia mýlia so strakou..

cooler201607061015422

TrendyVeci.sk

Oválny tvar

Ak má vaša vagína oválny tvar tak je to neklamné znamenie toho, že sa vagína snaží upútať vašu pozornosť. Vagína je unavená z toho, že trávi celý svoj život v temnom mieste medzi nohami, kde sa nedejú žiadne zaujímavé činnosti. Preto je vhodné ju povzbudiť a začať konečne s pravidelným sexuálnym životom!

Tvar nekonečna

Ak cítite, že má vaša vagína tvar nekonečna, tak je to jasné znamenie vášho úspešného sexuálneho života. Ste plná života a vitality, rada sa smejete a užívate si život plnými dúškami. Vagína v tvare nekonečna je síce prospešná pre váš sexuálny život, ale vedie aj k vážnym problémom – napríklad pri návšteve gynekológa..

cooler201607061015424

Hlava koňa

Ak sa vaša vagína podobá na hlavu koňa, asi by ste mali prestať čítať tento šialený článok a okamžite by ste mali navštíviť lekára.. :)

cooler201607061015421

Palec hore!

Ak sa vaša vagína podobá na Facebookové lajkovacie tlačítko tak ste veľmi šťastná žena, ktorá miluje svoj život. Pravdepodobne máte taký veľký pozitívny prístup k životu, že ľudia jednoducho milujú trávenie času s vami..

cooler201607061015425

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!