Chalani najviac neznášajú, keď frajerka…

PRIBERIE

Vraj nevadí, keď si pribrala? I keď to mnohí nepriznajú, je to často pre kľud a mier. No reálne, keď sa jedného dňa štíhle a pevné telo začne nafukovať – tak to určite vadí. Vyhováranie na metabolizmus, sedavé zamestnanie (resp. dni strávené v školských laviciach) a podobne rozhodne nestačí. Sú to len výhovorky a lenivosť. Keď sa raz niekomu páči nejaký typ postavy neznamená, že keď sa postava radikálne zmení, tak záujem bude pretrvávať. Nakoniec chuť/nechuť na sex je dobrý indikátor, že či tam tá príťažlivosť po takejto zmene ešte funguje.

tucibomba

PRESTÁVA SA O SEBA STARAŤ

Prvé rande, on dokonale upravený, ona najjemnejšie oholená tam dole i na nohách, podväzky pod šatami, červený rúž a krásne upravené vlasy. Po dlhšom čase istoty tepláky a vyťahané tričko. To má priťahovať? Potom sa vzťah ľahko mení na Titanic…

fuj

RIEŠI BABSKÉ VECI

Niektoré majú tendenciu mýliť si frajera s kamarátkou a riešiť všetky možné klebety a babské problémy. Tí trpezlivejší vládzu aspoň prikyvovať a tváriť sa, že ich to veľmi zaujíma.

TrendyVeci.sk

vankuse

MÁ POCIT, ŽE VŠETKO MUSIA ROBIŤ SPOLU

To je taká blbosť! Každý potrebuje priestor aj sám pre seba a so svojimi priateľmi, či len tak si prevetrať hlavu. Navyše keď sú si dvaja na krku nonstop, tak sa stráca vzácnosť a skôr vzniká ponorkový efekt. Niktoré dievčatá to, že on nechce byť s ňou nonstop, berú ako, že on nemá záujem o ňu….ale to je blud.

do_riti

SKÚŠA HO ZMENIŤ

Mnohí to poznajú – volá a píše každú chvíľu a keď nečíta alebo nepočuje to, čo chce, tak prichádzajú na rad scény. To dlhodobo nebaví nikoho, keď si takto vynucuje pozornosť a má pocit, že si partnera vymodeluje podľa nejakých svojich predstáv. “On sa kvôli mne zmení” – koľkokrát ste počuli túto vetu? Už viete koľkokrát…? Tak toľkokrát ste počuli úplný nezmysel. Každý je nejaký, chvíľu sa dá hrať divadlo a tváriť inak, než bežne (napríklad pre rýchlejšiu cestu do nohavičiek alebo kľud), no už dospelý človek je nejaký. Buď ho akceptuješ aký je alebo pokusy o premenu skôr dopadnú nepríjemným iskrením a neskôr zrejme rozchodom. Sám sebou alebo herec. Keď chceš vidieť herecké výkony, tak choď radšej do divadla…

baf

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!