Bláznivé nápady: 8 tipov, ako správne prevádzkovať sex na verejnosti

Sex na verejnosti nie je nič, čoho by ste sa mali báť. Len je potrebné pamätať na to, že existuje niekoľko nepísaných pravidiel, ktoré treba dodržiavať a ctiť – inak ten pôžitok nebude stopercentný.. :) :)

1. Sex na verejnosti minimálne vo dvojici

To je taký ten úplný základ. Ak prevádzkujete sex na verejnosti, ubezpečte sa, že nie ste sami. Ak prevádzkujete sex na verejnosti len sami so sebou, buďte veľmi obozretní. No a ak ste navyše muž a prevádzkujete sex sám so sebou na verejnosti hneď vedľa detského ihriska plného detí, budete mať čo nevidieť dosť veľa problémov..

2. Sústreďte sa len na danú vec

Pri sexe na verejnosti je potrebné počítať s rušivými elementami okolia. Nenechajte sa rozhodiť jazdiacimi autami, zástupmi čumilov, ktorí si vás budú natáčať na mobil, ani políciu, ktorá vás bude mlátiť obuškami a kričať na vás rázne príkazy: „rozíďte sa“ alebo „rozpojte sa“. Proste vypnite a búšte do toho, čo to dá!

cooler201607271302453

3. Dbajte na čistotu

Pamätajte, že verejné priestranstvá bývajú často znečistené. Nič nepokazí zážitok zo sexu na verejnosti viac, ako keď dychtivo zhodíte ženu na trávu do psieho hovna. Odborníci odporúčajú dať si pred sexom na verejnosti pod seba deku alebo igelit. Akonáhle všetko dokončíte, miesto po sebe upracte – nebuďte ako prasatá..

TrendyVeci.sk

cooler201607271302455

4. Naučte sa hovoriť NIE

Keď si to rozdávate na verejnosti, existuje celkom vysoká pravdepodobnosť, že skôr či neskôr k vám pribehne nadržaný divák, ktorý doteraz celý váš „koitus“ natáčal na mobil, a bude vykazovať známky toho, že by sa snáď chcel aj pripojiť. Tu nie je priestor pre samaritánstvo. Rezolútnym „NIE“ nadržanca odkopnete!

5. Počasiu sa prispôsobte

Počasie nijako neovplyvníte, preto buďte pripravení. Ak je horúco – dodržiavajte pri akte pitný režim. Ak je zima a sneh, dajte pod seba deku a teple sa oblečte. V horúčavách odporúčame sex na fontáne. Počas aktu možno kedykoľvek akúkoľvek časť tela namočiť do vody a ochladiť sa!

cooler201607271302454

6. Žiadna improvizácia

Pamätajte na to, že celý akt musí prebehnúť podľa vopred dohodnutého scenára. Keď ste sa predtým dohodli, že partnerku zavesíte za nohy na strom, zatiaľ čo vy okolo nej budete nahí tancovať a mlátiť sa do genitálií vetvičkou, je potrebné tento scenár dodržať. Inak hrozí, že skôr či neskôr jeden z vás začne trvať na niečom, čo ten druhý nechce..

7. Pamätajte na divákov

Na verejnosti pred zrakmi divákov si nemôžete dovoliť zlyhať. Tam sa od vás čaká stopercentný výkon + samozrejme nejaká tá parádička navyše – špeciálne pre divákov. Proste sa sústreďte a dajte do toho všetko. Odmenou vám bude nadšený potlesk a pekné video na internete, ktoré bude kolovať medzi vašimi priateľmi a rodinou ako pamiatka dlhé roky!

cooler201607271302341

8. A ešte raz diváci

Stopercentný výkon, akrobatické kúsky a niekoľkometrové výstreky na cieľ je to, čo diváci očakávajú. Pamätajte však, že všetky úspechy dokáže zničiť zlý vzhľad. Môžete sa pretrhnúť, ale ak ste chlpatí aj na chodidlách, žiaden aplauz nečakajte. Pred sexom na verejnosti sa teda hladko ohoľte, a zájdite si do solárka. Od žien sa očakáva kompletná depilácia, striedme – no účelné líčenie a niekoľko mesiacov pred „koitom“ aj prísna diéta. Všetko musí byť perfektné!

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!