Ako často súložíme? Poznáme pravdu!

Všetko je síce individuálne, a to aj fakt, že ako často súložíme. Ako to teda je v jednotlivých etapách života?

nohavicky

18-29 rokov

Priemerne 112x za rok. Viac si tu užijú tí, čo už majú vlastné bývanie a sú i nad týmto priemerom. Tí, ktorí bývajú s rodičmi priemer kazia. Jednoducho aj keď majú s kým, nemajú kde. Platí to aj o tých, čo bývajú viacerí na podnájmoch a jednoducho nie je súkromie. Ťažko sa naplno uvoľniť, keď tenká priečka delí od 10 spolubývajúcich a k tomu spoločná kúpeľňa…. Aj preto si mladšie baby tu častejšie hľadajú partnerov, čo už sú starší a bývajú sami, keď chcú sexuálne žiť naplno. “Naši idú v stredu popoludní k babke” – takáto veta nepôsobí na žiadnu práve rajcovne.

18

30-39 rokov

Priemerne 86x za rok. V tomto vekovom rozpätí sú na tom lepšie tí a tie, čo ešte nepodľahli ženeniu/vydávaniu – priemerne 110x ročne. Jednoducho, kým nie je istota spečatená prsteňom, tak je to častejšie. Po svadbe to klesá a osciluje okolo 70 súloží ročne a v prípade, že sú deti, tak ešte nižšie. Chuť na sex jednoducho zastaví plač.

30

40-49 rokov

Priemerne 69x za rok. Tu si ženské telo pýta menej sexu ako mužské. Jednoducho muži by stále radi častejšie, ženám sa do toho už až tak nechce ako, keď boli teenagerkami. Ten priemer je vydretý častým naliehaním mužov.

40

Viac ako 49 rokov

Sex sa už stáva zriedkavejší a mení doslova na občasník. Fakt je, že vtedy už telo nie je až tak sexuálne aktívne ako v mladšom veku a ani tak atraktívne. Muži o sex javia záujem síce stále, no ženy záujem strácajú. Je to ale prirodzené. Jednoducho telo už nechce, matkami už sú… Práve nechuť nežnejšieho pohlavia k sexu v staršom veku býva dôvodom hľadania si mileniek a úletov.

koleso_stastia_cooler.sk_

TrendyVeci.sk
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!