Aj na Slovensku si študentky čoraz častejšie privyrábajú predávaním seba

Mnohým nielen vysokoškoláčkam sa nechce upratovať, či ukladať tričká v obchode a podobne za €3 na hodinu alebo menej, a tak často volia ľahšiu cestu ako zarobiť rýchlo dostatok peňazí.

sexy

Často im pritom túto cestu poradia kamošky, ktoré si už takto privyrábajú. Niektoré skúšajú prácu v rôznych escort servisoch, či privátoch a niektoré jednoducho otvoria napríklad pokec, vojdu do sexzoznamky, kde lovia záujemcov, prípadne, sa im ponúkajú sami. Často starší páni, otcovia rodín, či zadaní, ktorí chcú zmenu a kľud.

pen

Kde to robia?

Tie, ktoré lovia cez internet na vlastnú päsť si málokedy vodia zákazníka domov. Často ho nechajú zaplatiť hotel, prídu k nemu na byt, prípadne službu poskytnú v aute.

auto

Mnohé majú priateľov

Nie je prekvapením, že mnohé takéto „brigádničky“ sú zadané a o svojej práci tvrdia, že robia ako hostesky alebo modelky.

bitch

TrendyVeci.sk

Neuvedomujú si riziká

Takéto slečny si často neuvedomujú riziká návštevy cudzieho bytu, kde nemusia si len užiť a zarobiť ale môžu odísť s dlhým nosom a pohlavnou chorobou k tomu. Jazdiť na niekom, čo je o niekoľko dekád starší alebo absolútne nepriťahuje, nie je výhra. Navyše platí, že kondóm nie je vždy záruka 100% ochrany. Okrem toho sa ľahko môže stať, že takto príde na návštevu k niekomu známemu, a to nehovoriac o rizikách, ktoré sa môžu objaviť časom, keď s tým takto slečna sekne, jedného dňa sa zamiluje a po čase jej priateľ zistí, že s ňou spal kadekto za peniaze – celý svet sa zrúti. Keď je raz niekto štetkou – to je obraz, ktorý sa už zmazať nedá po zvyšok života. Svet je malý….

dedo2

Ako sa pohybujú bežné ceny za služby?

Handjob €10 – €20

hand

Fajka s gumou €20 – €30 a bez nej €30 – €40

oral

Sex s gumou od €40

dedo

A jedna myšlienka na záver: všetko čo sa dá kúpiť je tovar.

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!