8 šokujúcich sexuálnych návykov sveta

 

 

 

 • Staroveký Egypt
  Počas festivalu, ktorý bol v starovekom Egypte venovaný bohu plodnosti Min bolo jeho uctievanie vykonávané verejnou masturbáciou, ktorú robili dokonca aj faraóni.

 

 

 • Staroveké Grécko
  Staroveké Grécko malo absolútnu toleranciu, čo sa týkalo sexuálnej orientácie. Homosexuálne, alebo lezbické vzťahy brali rovnako vážne, ako tie heterosexuálne.

 

 • Domorodci Mardudjara
  Domorodci brali rituál obriezky ako posvätný a symbolizoval pre nich zrelosť. Postihnutý mal následkom neodborného zákroku takú ranu, že pri močení mu moč unikal cez dieru, ktorá po zákroku vznikala.

 

 •  Trójske ostrovy
  Pôvodný obyvatelia Trójskych ostrovov prešli rituálnou sexuálnou iniciáciou už v   detstve, dievčatá mali 6-8 rokov a chlapci 10-12.

 

 • Woodabe
  Jedným zo zvykov tohto západoafrického kmeňa je vzájomné unášanie svojich manželiek. Rodičia vyberajú mužov pre svoje dcéry už v ranom veku zvyčajne z bratrancov!
  Toto rozhodnutie je sväté a neodvolateľné!

 

 • Irán
  Moslimovia sú veľmi zdržanlivý, čo sa sexuálnych návykov týka. Sexuálne ,,vzťahy“ sú čisté iba v misionárskej polohe, každá iná je vulgárna a hriešna! Predmanželský sex nie je problém, avšak pokiaľ chce pár žiť spolu a nemôže si dovoliť plnohodnotné manželstvo, je im povolené dočasné manželstvo za primeraný poplatok. Trvanie tohto ,,dočasného“ manželstva je presne stanovené v zmluve spísanej pred obradom.

 

 • Saut d´Eau
  Ak navštívite Haity v júli, môžete byť svedkami nezvyčajného obradu. následníci kmeňa Voodoo každoročne cestujú k vodopádu Saut d´Eau, aby uctievali bohyňu lásky. Nahí, alebo polonahí členovia kmeňa sa váľajú v bahne, následne sa umývajú v krvi zvierat, ktoré priniesli ako obete a po tom všetkom nasledujú hromadné orgie.

 

 • Nepál
  Podľa zvyku niektorých regiónov v Nepále bratia zdieľajú jednu ženu! Či už sú to 2, 3, alebo aj 4 bratia, to nie je podstatné. Táto rodina žije spoločne a pracuje spoločne na všetkých farmárskych prácach, rovnako ako vychováva deti. Je ťažké povedať, ktorý z bratov bol otec dieťaťa, preto sa za otca považuje každý z nich.
Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!