7 vecí, ktoré by som pravdepodobne urobil, keby som sa stal na jeden deň ženou

Chalani, čo keby ste sa mali tú možnosť stať sa na jeden deň ženou? Skúsili by ste to? Pravdepodobne áno! :) Zvedavosť je naozaj veľmi silná motivácia.. :)

Žena totiž ponúka niekoľko vecí, ktoré my muži len tak nepoznáme..

1. Orgazmus

Hneď, ako by som sa na seba dostatočne vynadíval, ako stojím nahý pred zrkadlom a riadne sa celý ohmatal, tak by som vyskúšal orgazmus – či je to presne taký istý pocit, aký zažívame my.

Akonáhle by som dosiahol vrchol, možno by som rozmýšľal aj nad vibrátorom. Priznám sa, že predstava, že si do seba niečo strkám, mi príde mimoriadne desivá, ale asi by som zaťal zuby a vyskúšal to. Ženy si do seba niečo strkajú od počiatkov ľudstva, takže verím, že by sa mi to zapáčilo.. :)

No a samozrejme by som sa tiež pokúsil nájsť ten mýtický bod G. Pre neskoršie účely.. :)

cooler201602041031562

2. Menštruácia

To by som si teda vlastne ani nechcel nijako vyskúšať, ale ak by som sa stal na jeden deň ženou, tak by bola 25% šanca, že by som ju práve mal. No a to by bola fakt smola..

TrendyVeci.sk

Zmätene by som vtrhol do drogérie a kúpil si vložky. Z tampónov mám strach. Inštinkt velí k tomu, aby som sa v drogérii poradil ohľadom výberu s predavačkou – ale tridsaťročná ženská, ktorá nevie o vložkách a tampónoch nič by bola asi veľmi podozrivá..

3. Koketovanie

Tu by veľa záležalo na tom, či by som bol (z môjho pohľadu) špatná, alebo pekná žena.

Ak by som bol špatná žena, tak by som sa zavrel doma, sledoval Denník Bridget Jonesovej, žral čokoládovú zmrzlinu a plakal..

Ak by som bol ale pekná žena, okamžite by som vtrhol do baru. Nechal by som sa okamžite niekým zbaliť – pozvať na drink a potom na večeru. No a keď by som sa už zadarmo nažral a opil, prišiel by na rad sex s mužom. Ak chce pekná žena sex, tak ho proste aj dostane..

cooler201602041031561

4. Nakupovanie

Zašiel by som do obchodného centra a nakupoval by som handry, topánky a kabelky. Zaujímalo by ma, čo by som pri tom cítil. Či by ma to nejako vzrušovalo. Ako chlap totiž tieto aktivity neznášam..

5. Šoférovanie auta

Naozaj by ma zaujímalo, či by som šoféroval auto rovnako ako teraz. Či je naozaj pravda to, že ženy nevedia šoférovať. No a už keď sme pri tom – jazdil by som po meste ako blázon, pokiaľ by ma nezastavili policajti. Snažil by som sa z pokuty nejako vyvliecť – buď by som policajta balil, alebo by som sa rozplakal.. :)

cooler201602041031563

TrendyVeci.sk

6. Ženské kraviny

Išiel by som na manikúru, pedikúru, ku kaderníčke, na depiláciu a potom na pokec do kaviarne s kamoškami, kde by som ohováral chlapov..

7. Bežný deň

Robil by som všetko, čo bežne robím a zisťoval, či ma niekto berie vážne.. :)

Všetko sú to samozrejme šialené hypotézy. V skutočnosti, keby som bol na jeden deň ženou, tak by som od rána do večera pravdepodobne len masturboval. Už len kvôli tomu, že by som mohol mať orgazmus, koľkokrát by som chcel.. :)

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!