7 tipov, ako správne rozoznať islamských teroristov od Rómov

Súčasná situácia v Európe priam nabáda ľudí k všeobecnej panike. Ktokoľvek, kto je trocha tmavší, alebo vyzerá exoticky je pre ostatných ľudí automaticky podozrivý terorista – a je terčom nenávistných útokov. Z obavy o našich rómskych spoluobčanov preto prichádzame s perfektným návodom pre širokú verejnosť, ako správne rozoznať islamských teroristov od „našich“ Rómov.. :) :)

1. Vystupovanie

Teroristi sa do poslednej chvíle snažia byť maximálne nenápadní. Neupozorňujú na seba. Často v ich tvárach môžete vidieť stopy nervozity, a neustále kontrolujú svoj pás výbušnín, ktorý majú omotaný okolo celého tela.

Rómovia sa vám naopak na parkovisku pred Tescom budú snažiť predať kradnuté zlaté hodinky alebo parfum. Keď si ich nekúpite, budú vám nadávať. Ak by mali Rómovia nejaké výbušniny, už dávno by ich predali. Rómovia sa v žiadnom prípade nesnažia byť nenápadní.

cooler201607201116053

2. Vzhľad

Teroristi môžu mať na hlave turban. Majú neupravené fúzy a sú oblečení do plachty alebo do závesu.

TrendyVeci.sk

Rómovia majú na hlave väčšinou nejaký „mordor“ vytvorený pomocou desiatich balení gélu na vlasy. Žiadne fúzy nemajú (u Rómov majú fúzy výhradne iba ženy) a sú oblečení do šuštiakových súprav značky Adidas.

3. Sociálne správanie

Teroristi sa stretávajú spolu s ďalšími teroristami. Stretávajú sa na utajených miestach a plánujú útoky, čítajú Korán, modlia sa a navzájom sa rozprávajú o tom, aký majú nudný život. Teroristi sa cítia byť odlúčení od spoločnosti.

Rómovia sa schádzajú na schodoch pred panelákom, kde hrajú na gitary, spievajú a zakladajú táboráky. Neplánujú nič. Žijú zo dňa na deň. Rómovia sa vôbec necítia odlúčení od spoločnosti, pretože sa hravo dokážu začleniť do akejkoľvek spoločnosti.

cooler201607201116051

4. Zbrane

Teroristov spoznáte podľa toho, že nad hlavou mávajú Kalašnikovom, strieľajú do ľudí alebo sú opásaní výbušninou.

Najväčšou zbraňou Rómov je ďalší Róm. Rómovia útočia v kŕdľoch.

5. Ženy

Ženy teroristov sú od hlavy až k päte zahalené. Je možné, že sú to v skutočnosti muži, čo by samozrejme dosť vysvetľovalo..

Ženy Rómov mávajú často nadváhu, fúzy a nezriedka sú to ich príbuzné. To asi preto, aby láska zostala v rodine..

TrendyVeci.sk

cooler201607201116052

6. Rozmnožovanie

Teroristi sa rozmnožujú pomocou propagandy, náborov a prevýchovou kurdských chlapcov, ktorých násilím odvliekli.

Rómovia sa rozmnožujú ako králiky.

7. Zvláštne znamenia

Islamskí teroristi kričia „Allah Akbar“.

Rómovia kričia „Dyk gadžo daj mi peňáze“.

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!