7 šialených vecí, ktoré môžete niekomu skutočne poslať poštou

V čase mailov používame obyčajnú poštu len pre naozaj dôležité veci. Ľudia sa dokonca na nejaký ten list a balík dokonca tešia. Tak prečo to potešenie svojim (ne)priateľom poriadne neosladiť??! :) :)

Prianie s nekonečnou odrhovačkou

Vyzerá to ako celkom obyčajné prianie, ktoré začne hrať, keď ho otvoríte. Lenže pri tomto prianí hudba neprestane hrať, keď ho opäť zatvoríte. Neprestane už nikdy! Prestane hrať až vtedy, keď sa prianiu vybije baterka – čo sa stane až za tri hodiny. Potenciálny adresát ho do tej doby určite stihne kreatívne zlikvidovať (odporúčame ho zapáliť), ale až potom, čo ho vytočí do nepríčetnosti. Objednajte si to svoje na www.thecardthatneverends.com

cooler201608151013235

Krabica plná piesku

Hmm.., ťažká zásielka – to bude určite niečo dôležité. Touto srandou určite nepotešíte poštárku, ale predstavte si ten pretiahnutý ksicht človeka, keď si zásielku otvorí a nájde v nej len hromadu piesku. No to je na nezaplatenie. Piesok objednávajte na www.ruindays.com

cooler201608151013237

TrendyVeci.sk

Nezmývateľné trblietky

Tak toto je už naozaj poriadna šialenosť. Obálka plná trblietok, ktoré sa prichytia na ruky a oblečenie a nejdú dole. Na www.shipyourenemiesglitter.com si objednáte službu za desať dolárov a nešťastníkovi príde bežná obálka s listom vo vnútri. Akonáhle sa ale bude snažiť list otvoriť, obálka exploduje a vypáli trblietky do všetkých smerov. Na takúto zásielku nikto len tak skoro nezabudne..

cooler201608151013233

Hovno

Trochu školácke a infantilné, ale stále veľmi účinné. Na webe www.ipoopyou.com si môžete vybrať z mnohých druhov zvieracích exkrementov, ktoré pochádzajú od zdravých, dobre kŕmených hospodárskych zvierat. Všetko je anonymné – a čo je dôležité, posiela sa to doporučene! :)

cooler201608151013236

Veľký zemiak

Vedeli ste, že môžete poštou poslať aj zemiak? Bez obálky alebo balíka? Web www.mailaspud.com to urobí za vás. Prečo poslať práve zemiak? Nie je to nejaká sofistikovaná pomsta, ale váš adresát sa bude rozhodne diviť, prečo mu „pristál“ v schránke zrovna úplne obyčajný zemiak. Ešte lepšie bude, keď sa pošle doporučene a on si ho pôjde vyzdvihnúť na poštu. Za desať dolárov je to veľa srandy za málo peňazí.. :)

cooler201608151013231

Lepkavá majonéza

Na webe www.mayobymail.com môžete niekomu poslať obálku plnú čerstvej majonézy. Kiež by ste videli jeho tvár, keď zaborí prsty do tej lepkavej hmoty, alebo si s ňou zašpiní sviatočné šaty. Túto šialenosť asi sami v redakcii vyskúšame..

cooler201608151013234

TrendyVeci.sk

Nič

A čo takto neposlať nič? Teda vlastne poslať nič. Presne to ponúka služba www.shipyourfriendsnothing.com. Samozrejme by ste mu nič vedeli poslať aj sami, ale ak sa s tým nechcete namáhať a napriek tomu hodláte svojich kamarátov či nepriateľov trochu zmiasť, môžete si túto šialenosť za štyri doláre objednať. Za dvadsať dolárov bude služba váš cieľ doslova bombardovať. S odstupom jedného týždňa dostane prázdny list, veľkú obálku na dokumenty a nakoniec veľký balík. No a samozrejme, všetky zásielky budú obsahovať veľké NIČ! :)

cooler201608151013232

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!