7 najbizarnejších a najzábavnejších fetišov, ktoré naozaj existujú!

Od malička nás učili, že by sme sa nemali smiať postihnutým ľuďom. Tak dúfame, že ľuďom, ktorí majú naozaj divné úchylky, sa snáď smiať môžeme. O fetišoch totiž nikto nič nehovoril.. :) :)

Exofília

Existuje veľa ľudí, ktorým sa páči dievčatá alebo chlapci z exotických krajín (ach, tá naša milovaná Brazília). Niektorí to ale berú naozaj do extrémov. Exofilom sa totiž nepáči dievčatá alebo chlapci z exotických krajín. Páčia sa im chlapci alebo dievčatá z exotických planét. Presne tak.., vzrušuje je predstava sexu s mimozemšťanmi, takže seriály Akty X, Star Trek, Babylon 5 alebo Hviezdne vojny sú pre nich niečo ako „péčko“ :)

cooler201612121126081

Spektrofília

Spektrofilia je fetiš na duchov – teda predstava, že súložíte s duchom. A to ani nemusí mať tvár Patricka Swayzeho. Navyše sa táto úchylka nezačala objavovať až v poslednej dobe. Existuje stovky rokov a v historických knihách nájdete hŕbu príbehov o znásilnení démonmi, ale aj romantické príbehy o láske medzi smrteľníkmi a duchmi. U nás v redakcii sa tomu ich „sexu s duchom“ hovorí celkom obyčajne – masturbácia! :)

cooler201612121126082

TrendyVeci.sk

Agalmatofília

Neživé objekty sú pre niekoho živé dostatočne. Teda, aspoň pre agalmatofilikov, ktorých práve také neživé veci s podobou človeka vzrušujú. Čo sa medzi také veci počíta? Sochy, bábiky, bábky. V podstate čokoľvek, čo má ľudskú podobizeň, ale nedokáže sa to s vami rozprávať. Konečne je nám teda jasné to, prečo by mal niekto potrebu súložiť s nafukovacou pannou..

cooler201612121126083

Stofília

Podľa všetkého existuje na svete veľa ľudí, ktorých vzrušuje váľať sa v jedle, natierať si ho po celom svojom tele a robiť s ním ďalšie zaujímavé a divné veci. Predpokladáme, že stofilovia milujú tortové bitky..

cooler201612121126084

Hierofil

Premýšľali ste niekedy, prečo sa preboha predávajú podobné veci ako je toto?

cooler201612121126086

Kto by si strkal do patričných miest … Kríž? Nuž, máme odpoveď – Hierofilovia. Tých totiž vzrušujú náboženské objekty. A nemyslite si – túto úchylku nemajú len satanisti, ktorí chcú znesvätiť Ježiška na vibrátor… Túto úchylku má neraz skutočne veľa veriacich, ktorí svoju lásku k Bohu vyjadrujú trochu divným spôsobom.., ehm..trochu dosť divným spôsobom..

Kleptolagnia

Ide o vzrušenie z krádeže. Je rozdiel medzi kleptomániou a kleptolagniou. Kleptománia znamená, že musíte kradnúť – je to skôr posadnutosť. Pri kleptolagnii vás ale poháňa chtíč. Vzrušuje vás to nebezpečenstvo, že vás niekto nachytá. Vlastne vám ani nejde tak o tú konkrétnu vec, ako o to vzrušenie pri samotnom akte krádeže..

TrendyVeci.sk

cooler201612121126088

Trichofília

Komu by sa nepáčili pekné, dlhé vlasy na žene? Existujú však ľudia, ktorí dlhé vlasy berú trošku inak. Trichofília je totiž úchylka na vlasy. Niektorí sa uspokoja s tým, že ich môžu hladkať. Niektorí ich chcú čuchať a oblizovať. No a iní si ich omotávajú okolo…, ehm…no, určite asi tušíte okolo čoho.. :)

cooler201612121126087

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!