7 dôvodov, prečo mať sex na prvom rande

Väčšinou hlavne dievčatá majú často zábrany na prvom rande skončiť v posteli, či prehnutá o kapotu auta. Tým hlavným je pritom najčastejšie, že si chcú zachovať obraz (áno len obraz) slušnej a dobrej, že nechcú vyzerať ako ľahké a pritom pipinu chcú prevetrať. Pre mnohé je pritom to najdôležitejšie mať to onálepkované nálepkou vzťah aby to akože bolo v poriadku a nebolo to len na rande, či len tak a nebodaj už vôbec nie na prvom…. Je to pritom často blbosť. Čakanie na nejakú akože správnu dobu pritom nezaručí sťastie do konca života, či lepší sex ale naopak čakanie je skôr strata času.

nakladacka

Prečo je dobré mať sex na prvom rande?

1. Sex je príjemný a bežnou súčasťou vzťahu. Čo si budeme hovoriť robíme to všetci a robíme to radi, keď práve nemáme v posteli nejaké drevo, a tu je hneď jeden z prvých dôvodov, že prečo do toho skočiť radšej skôr, než neskôr… Základom fungujúceho vzťahu je, že si dvaja v posteli jednoducho vyhovujú a na to nestačí a to sa nedá zistiť inak, než tým, že sa to skúsi. Už prvý sex často napovie, že či druhé rande má zmysel. Keď si dvojica vyhovuje v posteli, tak z toho často plynie spokojnosť i v ostatných veciach…

NPR

2. “Až vo vzťahu” – to je najväčšia blbosť mnohých, a tak sa chvíľu randí, chodí na trápne stretnutia plné hrania sa na dokonalosť, ktoré nie vždy sú o niečom inom, než o čakaní na zasunutie a potom zrazu jedna zo strán dá na to nálepku vzťah a už idú nohy od seba… Lebo vo vzťahu je to akože OK. Potom obaja ľahko zistia, že to až tak dobrý sex nebol a po mesiaci pokusov sa vzťahová nálepka odlepí. Tomu sa hovorí zbytočná strata času a tie, ktoré takto zvažujú si na túto skúsenosť dajú ďalšiu nálepku, že vzťah nevyšiel a nebol to akože ten pravý. Hotová telenovela.

telenovela

3. “Páči sa mi, tak to bude dobrý sex” – bullshit, bullshit a ešte raz bullshit. Že niekto pre niekoho vyzerá dokonale neznamená, že to bude dokonalý sex. Môže to byť i dokonalá nuda. On hotový za minútu, ona napríklad zvláda len ležať na chrbte ako nafukovacia s nohami od seba… Niekedy treba skúsiť a zažiť, keď to človek nevie odhadnúť skôr a vizuálna príťažlivosť zatemňuje zdravý úsudok. Reálna skúsenosť napovie, či to má zmysel a že či tam funguje i reálna chémia.

prvy_sex

4. “Treba sa najprv spoznať, veď charakter je to najdôležitejšie” – áno, na fungujúci vzťah je dôležitých veľa vecí a charakter je medzi nimi tiež, musí však tam byť i fyzická príťažlivosť, spoločný pohľad na x vecí ale to človek spoznáva časom a priebežne, podobne ako keď s niekym skočí do postele a vidí, či je tam súhra orgánov alebo nie. Na fungujúcom sexe ale tiež stoja a padajú vzťahy. Človek nesúloží s charakterom, a tak okrem neho treba spoznávať i sexuálny súlad, a to nejde inak, než vyskúšaním…

nohavicky

TrendyVeci.sk

 5. Čo si budeme hovoriť – na veľkosti záleží a každé telo vyzerá inak oblečené, než vyzlečené. Je fajn toto odhaliť skôr, než neskôr. Idol sa môže ľahko rozplynúť alebo naopak… nebude to potom po niekoľkých mesiacoch chodenia nasucho smutné zistenie, že to, čo je v nohaviciach neuspokojí, či že tá podprsenka je vlastne prázdna.

kontrola

6. “Keď mu dám na prvom rande budem vyzerať ako šľapka” – to je častá brzda skočenia do toho na prvom rande, pritom človek, čo má všetkých päť pohromade vie, že to tak nie je a tento názor je úplne mimo. Nakoniec skúsenosti obohacujú.

prehnuta

7. Aj sex veľa napovie o partnerke/partnerovi. Keď niekto urobí hop hop a striek striek a za minútu a pol sa tvári ako king, čo priviedol svoju korisť na vrchol, tak to určite veľa hovorí o tom, že čo je to za vola. Rovnako ako keď ona ho nechce zobrať ani do úst. Vtedy spoločné cesty k orgazmu nebudú až také ružové. Navyše platí, že dobrý sex je často o slušnej empatii a vnímaní toho druhého, nie iba o sebauspokojení. Lenže to je jedna z vlastností, ktorá je v bežnom živote a i pri iných veciach veľmi užitočná, tak prečo neskúšať a nespoznávať…

hoblovanie_kundy

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!