6 tipov, ako zabrániť tomu, aby váš potomok masturboval

Asi nie je potrebné pripomínať, že masturbácia je zlá a ak masturbujete, budete mať chlpaté dlane a pôjdete po smrti do pekla! Toto všetko by mali mať rodičia na pamäti – a hlavne v období puberty svoje ratolesti strážiť a nasmerovať ich na tú správnu cestu. Na cestu čistoty a odriekania.. :) :) .. no a ako na to??

1. Buďte mu nablízku

Nesmiete spustiť svojho potomka z očí. Akonáhle sa vám stratí z dohľadu, začne masturbovať. Neustále mu buďte v pätách. Pred vami masturbovať nebude. V noci s ním spite v posteli. To ho zaručene ochráni pred chtíčom. Jedine tak z neho vyrastie zdravý jedinec, ktorý bude v dospelosti zabíjať prostitútky a trhať psíkom nožičky..

2. Ochranný golier

Veľmi praktické riešenie. Dieťa nijako neobmedzuje v bežnom živote. Na obe ruky mu upevnite tento módny golier a máte postarané. Váš potomok si potom už na svojho pinďúra nesiahne. Nebude mať ako..

cooler201610171026221

3. Fappy – delfín antimasturbátor

Možno tomu nebudete veriť, ale na svete naozaj existuje aj maskot Fappy, ktorý chodí po školách a hovorí deťom, že masturbácia je zlá. Kto iný toho o masturbácii môže vedieť viac ako delfín?

TrendyVeci.sk

cooler201610171026225

4. Antimasturbačný kríž

Ukrižujte svojho potomka na tomto antimasturbačnom kríži a máte vyhrané. Odporúča ho deväť z desiatich Ježiškov. Na rozdiel od klasického ukrižovania ponúka antimasturbačný kríž využitie suchého zipsu, takže nehrozia žiadne stigmy..

cooler201610171026313

5. Chránič

Pre chlapca existuje tento rozkošný antimasturbačný chránič. Výhodou je rozhodne jeho diskrétnosť. Predsa len voziť dieťa do školy „pribité“ na kríži – to vzbudí pozornosť. S týmto chráničom si okolie na vašom potomkovi nevšimne nič divného..

cooler201610171026224

6. Antimasturbačná vestička

Detská verzia zvieracej kazajky s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek vyzerá naozaj rozkošne. Vďaka tejto antimasturbačnej vestičke na seba váš potom nikdy nesiahne. Navyše je dobre, že si zvyká už od mladosti, pretože vzhľadom na to, že má za rodiča takého šialenca – ako ste vy, bude v dospelosti zvieraciu kazajku iste hojne využívať.. :)

cooler201610171026222

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!