6 tipov, ako tráviť Valentína, ak nemáte partnera

Tento umelo vytvorený sviatok vytvára na bežného človeka až neľudský tlak. Keď na Valentína neminiete kopec eur za šperky, kvetiny a za romantickú večeru s partnerom, alebo partnerkou, tak nemáte na tomto svete miesto… :) :)

Ale čo tí ľudia, ktorí sú z nejakého dôvodu sami?! Čo majú robiť??

1. Premasturbovať sa k 15. februáru

Najlepšia obrana je útok. Ak nemáte partnera, nemusí byť sviatok svätého Valentína pre vás vôbec deprimujúci. Pustite si po večeri tematické video, ktorých je na internete veľa a oddávajte sa sólo rozkoši. Výsledok bude úplne rovnaký ako s partnerom, akurát navyše ušetríte za kraviny typu kvety, večera a podobne…

2. Zbierajte viečka

Valentína môžete tráviť sami a mať z toho aj dobrý pocit. Zatiaľ čo všetky tie zamilované páry úplne sebecky večerajú v luxusných reštauráciách alebo sa obdarúvajú drahými čačkami, vy môžete byť o toľko viac človekom, než sú všetci zamilovaní dohromady. Zbierajte plastové viečka na choré deti. Čím viac plastových viečok nazbierate, tým bude menej chorých detí. Tak to predsa funguje!!

TrendyVeci.sk

3. Buďte vlastenec

Na svete sú dôležitejšie veci, než je oslava lásky a partnerstva. Úplne najdôležitejšie zo všetkého je byť vlastenec. Zapnite si na klávesnici CAPSLOCK a vrhnite sa na internetové diskusie, kde sa sťažujte na imigrantov. Teraz je totiž ten najlepší čas!

Taktiež si môžete do profilovky na Facebooku pridať ikonku s preškrtnutou mešitou alebo odznak strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Môžete sa zabiť

Sviatok svätého Valentína úplne nabáda k tomu, aby ste sa – ak nemáte partnera, zabili. Ako inak totiž riešiť tú navodenú depresiu z toho, že ste sami? Kedy inokedy vypláva na povrch vaša zbytočnosť a márnosť než na svätého Valentína?

Samozrejme, že oveľa lepšie je sa Valentínom promasturbovat, ale tá samovražda taktiež nie je na zahodenie…, nie?

5. Pokúsiť sa zlepšiť

Ak ste na svätého Valentína sami, hodí sa, aby ste sa zamysleli, prečo tomu tak je. Vyvoďte závery a pokúste sa vylepšiť obraz svojej osoby, aby ste budúceho Valentína už niekoho mali!

6. Vykašlite sa na nejakého Valentína

Čo je vám po nejakom Valentínovi? Oslava lásky? Pche. Tu ide hlavne o prachy. Je to len ďalší obyčajný februárový deň. Zamilované páry sú do Valentína doslova násilím dotlačené. Je len málo odvážlivcov, ktorí, hoci zamilovaní, dokážu tento nezmysel bojkotovať. Celospoločenský nátlak je tak veľký, že ľudia majú pocit, že ak partnera na Valentína nezahrnú nehou a darčekmi, znamená to, že ho nemilujú. To je ale kravina. Ak niekoho milujete, môžete mu to dať najavo kedykoľvek. Ak nikoho nemilujete a nikoho nemáte, nie je preto potrebné kvôli Valentínovi panikáriť… :)

 

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!