6 faktov, ktoré muži vedia o menštruácii – a ktoré im k životu úplne stačia

Menštruácia u mužov často vyvoláva množstvo otázok. Ale ako otázky prichádzajú, tak hneď aj odchádzajú, pretože muži vedia, že sa ich menštruácia priamo netýka, a preto sa ňou nie je potrebné sa nejako moc zaoberať.. :) :)

1. Žiaden sex

Toto je asi najdôležitejšie fakt, ktorý muži o menštruácii vedia. Ak žena menštruuje, tak nie je žiaden sex. S tým sa treba zmieriť. Vyzerá to, že menštruácia znamená fyzické zatvorenie vagíny…

cooler201610151105384

2. Tečie z nej krv

Ako často a koľko krvi, to vedieť nepotrebujú. Stačí vedieť len to, že to krváca. Je to „rozbité“. Ono sa to ale časom zase samo spraví, takže nie je potrebné nad tým smútiť..

3. Žena býva podráždená – až ľahko nasratá

Hovorí sa tomu predmenštruačný syndróm a podľa názvu to má čo dočinenia s menštruáciou. Je im úplne jedno, ako to funguje. Je im jedno, že to je prirodzené. Čo im ale nie je jedno je, keď partnerka začne plakať, pretože nechali špinavé ponožky na zemi, kvôli čomu im možno uštedrí aj facku, začne na nich kričať a vo finále im neuvarí večeru. To, že nebude sex – to je tak nejako už automatické..

TrendyVeci.sk

cooler201610151105381

4. Tampóny majú v drogérii vedľa hygienických potrieb

Veľmi smutné je, že muži tiež vedia, kde predávajú tampóny. Ženy ich totiž čas od času vyšlú na lov. Každý muž tiež vie, že čím lacnejšie tampóny kúpi, tým bude jeho partnerka podráždenejšia. Očividne sa na tampónoch nesmie šetriť.

Väčšinou po prvom neúspechu už muž dostáva nabudúce presné inštrukcie ohľadom značky, typu a počtu kvapôčok na obale (Na obale tampónov sú nakreslené kvapôčky. Čím viac kvapôčok, tým viac kvapaliny tampón zadrží. Asi tak.., no vedeli ste to??)

cooler201610151105382

5. Ženy vedia, kedy príde a kedy odíde

Ženy majú nejakú fintu, podľa ktorej poznajú, kedy menštruácia príde a kedy odíde. Muži nič také nemajú. Proste prídu domov z práce a tam na nich z ničoho nič čaká bezdôvodne nasratá partnerka a pár nocí bez sexu..

6. Nejako to súvisí s reprodukciou

Menštruácia zohráva nejakú úlohu v reprodukcii. Ťažko povedať akú a v podstate to nie je ani dôležité. Muži len vedia, že kým žena pravidelne menštruuje môže relatívne rýchlo otehotnieť..

cooler201610151105383

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!