5 zásadných rozdielov medzi skutočnou ženou a nafukovacou pannou

Veľa mužov je jedného dňa postavených pred zásadnú životnú voľbu. Majú naďalej udržiavať vzťah so svojou nafukovacou pannou, alebo radšej zvoliť živú ženu z mäsa a kostí? Každá z týchto variantov má čosi do seba a preto nemožno povedať, ktorá z nich je lepšia… Môžeme iba vypichnúť niekoľko zásadných rozdielov a potom je už len na vás, ktorú z nich si vyberiete.. :) :)

1. Sex

Žena – Sex so ženou je možný. Avšak záleží na nálade samotnej ženy. Pokiaľ nemá náladu, sex nebude. V mnohých prípadoch je preto sex so ženou nepravidelný, ojedinelý a ak ste navyše vypasené upotené a škaredé prasa, tak aj nemožný..

Nafukovacia panna – Sex s nafukovacou pannou záleží od vašej nálady. Ona je povoľná kedykoľvek. Nemá voči vám predsudky a je ochotná experimentovať. Nikdy sa nesťažuje, že ste sa spravili moc skoro – alebo že ju niečo bolí..

cooler201611221028033

2. Výchova dieťaťa

Žena – Tá zvláda výchovu dieťaťa na jednotku. Historicky je pre túto činnosť vlastne ako keby stvorená. Dieťa nakŕmi, oblečie, prebalí a dáva mu nehu a lásku

TrendyVeci.sk

Nafukovacia panna – Ak necháte bábätko doma samé s nafukovacou pannou a odídete na týždeň na pracovnú cestu, bábätko zomrie a vy pôjdete do väzenia. Nafukovacia panna totiž nie je rodinný typ..

3. Domácnosť

Žena – Domácnosť zvláda ľavou zadnou. Uvarí, vyperie, ožehlí, utrie prach, vynesie smeti, opraví poličku, naseká drevo, postaví múr, poprehadzuje v pivnici uhlie a podobne. Síce má plné ústa toho – že nie je váš otrok, ale nakoniec to aj tak urobí.. :)

Nafukovacia panna – Domácnosť nezvláda. Dalo by sa povedať, že doma nepohne ani prstom. Ak máte doma v pivnici niekoľko metrákov uhlia na preloženie, tak si na to radšej zavolajte kamarátku alebo babičku, pretože nafukovacia panna sa vám na to vykašle.. :)

cooler201611221028032

4. Voľnočasové aktivity

Žena – Ideálny parťák na voľnočasové aktivity. Kým doma varí, alebo vonku štiepe drevo, vy môžete ísť na ryby, alebo s kamarátmi do krčmy..

Nafukovacia panna – Je ešte lepšia ako žena. Môžete ju nechať doma a ísť si po svojich, bez toho, aby vám neustále vyčítala, že doma otročí pri sporáku a vy si zatiaľ chodíte s kamarátmi po krčmách. Nafukovacia panna je takisto vhodná na lúštenie krížoviek, alebo na prácu na záhradke..

cooler201611221028031

5. Spoločenská funkcia

Žena – žena hravo zvláda v spoločnosti funkciu mužovho doplnku. Čím je krajšia a čím má väčšie prsia, tým je muž v spoločnosti obľúbenejší. Bohužiaľ však ale podlieha skaze – a jej trvanlivosť je značne obmedzená. S pribúdajúcim vekom urobí mužovi v spoločnosti stále menšiu a menšiu parádu, až ju jedného dňa bude nutený vymeniť..

TrendyVeci.sk

Nafukovacia panna – Má neobmedzenú trvanlivosť a jej krivky sa nikdy nezmenia. Ale POZOR! Brať si ju do spoločnosti je krajne nevhodné. No a keď už predsa, tak brať si ju so sebou do opery alebo na banket v koktejlkách je považované za brutálne faux pas.. :)

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!