5 tipov pre mužov, ako jednoducho spoznáte, že má vaša partnerka „svoje dni“

Ženy bývajú často pre mužov veľkou záhadou. Prečo sa správajú tak nelogicky? Prečo na nás kričia, keď sme nič neurobili? Prečo naopak mlčia a tvária sa urazene? Na všetky otázky odpoveď nemáme, ale niektoré z nich sa dajú vysvetliť menštruáciou.. :)

Ako teda vôbec spoznáte, že majú ženy svoje dni? :)

1. Skúška špinavou ponožkou

Vezmite nejakú už značne špinavú a použitú ponožku a umiestnite ju na podlahu do miest, kadiaľ ste si istí, že vaša partnerka bude prechádzať. Ak na druhý deň ponožka z miesta zmizne bez nejakých následkov pre vás, znamená to, že partnerka nemá svoje dni. Ak za vami v priebehu dňa partnerka pribehne s ponožkou v ruke, bude vám nadávať do prasiat, začne kričať, že nie je vaša slúžka a potom sa rozplače, tak je jasné, že má práve menštruáciu..

2. Skúška neskorým príchodom

Oznámte partnerke, že idete s kamarátmi na chvíľku do krčmy a že sa vrátite maximálne za dve hodiny, aby ste ešte stihli C.S.I.: Kriminálku Miami, na ktorú sa s vami chce pozerať. No a potom príďte domov okolo štvrtej ráno v úplnom alkoholovom opojení. Dôležité ale je, aby ste neodomykali, ale zazvonili – aby ste ju zobudili, a ona musela vstať a ísť vám otvoriť. Akonáhle rozospatá a nasraná partnerka otvorí dvere, bude rozhodnuté. Ak vám vynadá do arogantných hajzlov, tak nemá menštruáciu. Ak vás podobá nožom, má svoje dni..

cooler201611071210352

3. Skúška sexom

To je jednoduché. Ak vám večer nedá, tak má menštruáciu. Ale pozor! Existujú aj situácie, kedy vám večer nedá a pritom nemá svoje dni. Takýmto situáciám sa hovorí manželstvo!

TrendyVeci.sk

4. Tampóny

V tomto prípade sa pomýliť nedokážete. Ak idete na záchod a objavíte na nádržke na vodu balíček tampónov, tak je to jasné. Tam – alebo v blízkom okolí sa ten balíček vždy objaví – keď to prepukne. Rovnako je pomerne zaručenou indíciou, ak partnerke z nohavičiek trčí šnúrka.. :)

cooler201611071210351

5. Zavádzajúce signály

Ešte je potrebné prebrať niekoľko vecí, ktoré môžu mužov zmiasť. Existujú situácie, ktoré u mužov vyvolajú pocit, že by žena mohla menštruovať, ale ono to tak v skutočnosti nie je..

Za všetky môžeme uviesť napríklad túto modelovú situáciu:

Muž: „Miláčik, je ti niečo? Vyzeráš smutne“
Žena: „Nič mi nie je“
Muž: „Tak to je dobre. Už som sa bál, že ti niečo je“
..po chvíli..
Žena: „Ty si ale ignorant“
Muž: „Prečo?“
Žena: „Ty vieš“
Muž: „Neviem. Urobil som niečo?“
Žena: „Áno“
Muž: „A čo?“
Žena: „To je jedno“
Muž: „Ty mi to nepovieš?“
Žena: „Nie“
Muž: „A kvôli tomu, čo som urobil, sa na mňa hneváš?“
Žena: „To je jedno“
Muž: „Takže sa hneváš?“
Žena: „Nie“
Muž: „Tak čo ti je?“
Žena: „Nič“

Tento rozhovor by u mnohých mužov mohol vyvolať dojem, že má žena svoje dni, ..ale pozor! Toto je úplne bežné ženské správanie! To nemá s menštruáciou nič spoločné.. :) :)

 

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!