5 sexuálnych rekordov, ktoré vám zaručene vyrazia dych!

Myslíte si, že už o sexe viete všetko a nič vás neprekvapí? To by však bola dosť naivná predstava, pretože v sexe vás toho môže prekvapiť viac, než si myslíte. Predstavujeme vám bizarné sexuálne rekordy, ktoré vám zaručene vyrazia dych! :)

1. Najdlhší penis

Tak toto je naozaj obdivuhodný výkon. Alebo skôr úkaz. Mexičanovi Robertovi Esquevel Cabrerovi dorástol jeho penis do neuveriteľných rozmerov. Jeho penis meria 48 cm a váži takmer jeden kilogram. Slušné „péro“, nemyslíte? :)

2. Najkratší penis

No nevieme či aj v tomto prípade platí, že sa aj s malým gašparkom dá zahrať veľké divadlo. Najmenší pinďúr na svete totiž meria iba 1,15 cm..

cooler201609021115473

3. Najhlbšia vagína

Keď do nej dokážete strčiť ruku až po lakeť, je asi niečo zle, nemyslíte? Tá najhlbšia priepasť má až 48 cm (čo je vlastne rovnako, ako pri bode 1. vyššie). Vojde so do nej naozaj veľa vecí, čo? Akurát že muži asi radosťou do výšky neskáču..

TrendyVeci.sk

cooler2016090211154023

4. Najväčší klitoris

Naozaj nepekný pohľad je na vagínu s najväčším klitorisom. Ten najdlhší totiž dosahuje až 30 cm, čo nie je asi naozaj nič skvelého..

5. Najväčšia „nálož“ spermií

Máte radi chuť spermií? Potom by ste boli ako v raji po boku Američana, ktorý dokázal nastriekať na svoju partnerku až 0,8 litra tejto tekutiny.. Uff.., to je šialenééé! :)

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!