5 najčastejších dôvodov, prečo sú muži neverní

Prieskumy odhalili pravdu o nevere. Tu sú najčastejšie dôvody…

Nedostatok  sexu vo vzťahu

Že to stačí jej neznamená, že tá frekvencia vyhovuje i jemu. Špeciálne, keď sú dvaja spolu dlhšie, už to nie je ako po spoznaní, keď sa cez víkend nevyliezlo z postele… Najlepšie je si povedať priamo, že jednoducho by bolo dobré mať sexu viac. Jeho frekvenciu často narúša i rôzny program oboch partnerov, keď to jednoducho časovo nevychádza, no vždy je priestor s tým niečo robiť. Všetky výhovorky typu “som unavená” a “bolí ma hlava” to len podporujú…. Už keď i vo vzťahu sa treba sexu doprosovať, je to začiatok hľadania niečoho iného. Navyše na bolesť hlavy je sex najlepší liek:)

sex_gif_cooler.sk_2

Nuda v posteli….

Keď je to zakaždým rovnaké, nie je chuť experimentovať, skúšať a pomaly vždy dopredu je jasné kedy to bude, aké to bude i koľko to bude trvať. Stereotyp nikoho nebaví donekonečna, a tak sa to, čo nie je doma hľadá inde…

sex_gif_cooler.sk_1

Vyhovuje ako partnerka a nevyhovuje ako milenka

Dobre sa s ňou rozpráva, dobre varí, v posteli nebaví… Niekedy jednoducho vyhovuje po všetkých stránkach, len v posteli to jednoducho nie je ono. Špeciálne, keď chlap má s čím porovnať, tá predošlá partnerka síce nebola výhra v iných smeroch, no v posteli bola nespútaná dračica.

TrendyVeci.sk

sex_gif_cooler.sk_5

Málo skúseností

Niekto to berie ako výhodu, no častejšie je to nevýhoda pre fungujúci vzťah, keď tých skúseností bolo pomenej. Človek by mal mať za sebou nejakú sexuálnu minulosť, vystriedané partnerky a niečo odžité, lebo skôr, či neskôr to bude lákať vyskúšať i niečo iné, a to aj keď to v posteli doma bude fungovať. Navyše či si to priznáme alebo nie i skúsenosti z minulosti obohacujú aktuálny sexuálny život.

sex_gif_cooler.sk_3

Nechce fajčiť

Áno, stále je dosť báb, čo ho jednoducho nechce zobrať do úst, a to pritom sexuálne môžu žiť celé roky, ale bez tohoto… Tak jednoducho samé dávajú dôvod hľadať to inde…

sex_gif_cooler.sk_4

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!