5 finalistiek zo súťaže krásy: MISS UTEČENEC 2016. Za ktorú budete hlasovať? :)

Súčasná vlna utečencov, ktorí sa rútia na Európu, má popri negatívach aj bezpochyby niekoľko pozitív. Medzi tie pozitíva patrí príliv nových a pekných žien k nám do Európy. Hoci Európanky nie sú na zahodenie, nie je na škodu si občas vyskúšať aj niečo iné.. :) :)

Súťaž MISS UTEČENEC 2016 má preto za úlohu, čo najviac priblížiť novo príchodzie ženy širokej verejnosti, ktorá aspoň čiastočne zabudne na kultúrne rozdiely. Pre víťazku súťaže je nachystaný balíček kozmetiky v hodnote 1 500€ a prenájom luxusného vozidla BMW. Šťastná víťazka sa v ňom môže preháňať po utečeneckom tábore celý mesiac.. :)

Zolta Simmira(ová)

Prvá finalistka sa volá Zolta Simmira. Má 28 rokov a pochádza zo Sýrie.

Zolta je vyštudovaná kaderníčka, ale súčasne sa stará o svojich päť detí. Vo voľnom čase rada navštevuje utečenecké tábory a snaží sa dostať do Európy. Zolta sa nám priznala, že nemá rada pretvárku a keď má chuť, dá si pokojne celú misku ryže. Jej miery sú 92-65-96

cooler201604191112127

TrendyVeci.sk

Abydi Ullam(ová)

Ďalšiou krásavicou je Abydi Ullam zo Sýrie. Má 24 rokov.

Abydi prihlásil do súťaže jej manžel, ktorý ju kúpil v dvanástich rokoch za tri muly, čo jasne hovorí o tom, že Abydi je nielen krásna, ale má aj vysokú hodnotu. Abydi pracovala ako žena v domácnosti. Ovláda bravúrne výrobu masla a raz by sa chcela stať hosteskou. Abydi vo voľnom čase rada vyrába keramiku a robí svojho muža šťastným. Jej miery sú 96-60-92.

Výhru (teda kozmetický balíček a auto) by venovala manželovi. Sama auto riadiť nevie (ani nesmie) a medzi utečeneckými tábormi sa pohybuje výhradne hromadnou dopravou..

cooler201604191112126

Okmara Altavi(ová)

Okmara (na fotke úplne vľavo) je vo finále jediná zástupkyňa Afganistanu. Má 25 rokov a tri deti, z ktorých dve sú už pol roka nezvestné. Okmara študovala odevný dizajn (v arabských krajinách sa odevný dizajn študuje len dva mesiace, pretože tam všetci nosia akurát burky a ich variácie) a jedného dňa by chcela navrhnúť svoju vlastnú kolekciu kristusek.

Až príde do Nemecka a dostane ten barák zadarmo, čo tam na ňu čaká, chystá sa s manželom založiť si malú pekáreň. Okmara vo voľnom čase rada pestuje obilie. Jej miery sú 90-70-96

cooler201604191112123

Santina Ommanan(ová)

Santina je vo svojich osemnástich rokoch najmladšia z celej súťaže. Do Európy pricestovala zo Sýrie, nielen kvôli súťaži MISS UTEČENEC, ale taktiež preto, že jej dom bol zničený protitankovou strelou spolu s celou jej rodinou. Má rada filmy s Batmanom a mimo výhry v súťaži MISS UTEČENEC by si Santina priala svetový mier, nejaké jedlo a pitie – a aby ju v tábore nikto neznásilnil.

TrendyVeci.sk

Vo voľnom čase Santina prepadá depresiám. Jej miery sú 90-62-90

cooler201604191112124

Kashmirea Tavviv(ová)

Kashmirea je pasovaná do úlohy favoritky. Pochádza zo Sýrie, kde má už za sebou rad skúseností v podobných súťažiach. Má 30 rokov a päť detí. Výhru by vymenila za jedlo pre svoje deti.

Vo voľnom čase si kreslí drievkom do piesku či do štrku obrázky. Jej miery sú 96-69-98

cooler201604191112125

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!