13 sexuálnych dobrodružstiev, ktoré musíte zažiť aspoň raz v živote predtým, než zomriete!

Pretože život je naozaj veľmi krátky.. :)

Prežite dobrodružstvo na jednu noc

Žiadne záväzky a ani zbytočné kecy! Letmá známosť len na jednu noc je naozaj vzrušujúce dobrodružstvo. Pamätajte však na kondóm..

Zúčastnite sa „trojky“

V podstate je jedno o aký typ sa jedná: 2 baby a 1 chalan, 1 baba a 2 chalani, 3 baby… Je dosť možné, že tento vzrušujúci zážitok si budete chcieť zopakovať stále znova a znova..

cooler201603101045471

Milujte sa vo vode

..aj keď pravdepodobne až vtedy pochopíte výhody vašej pohodlnej postele

TrendyVeci.sk

Vyskúšajte sex na lúke, alebo na pláži

Existuje vôbec niečo oslobodzujúcejšieho, ako rozložiť si deku v strede veľkej slnečnej lúky a dôkladne sa venovať jeden druhému? Túto pohodu vám môžu narušiť iba náhodní turisti a poľnohospodári..

cooler201603101045502

Skúste análny sex

Aj keď to mnohých naozaj odrádza – treba to skúsiť. Buď sa doňho zamilujete, alebo ho budete nenávidieť!

Páni, nechajte si urobiť masáž prostaty

Bohužiaľ, jediný spôsob ako ju robiť, je cez análny otvor. Skúsenosti mužov s touto masážou sú ale v drvivej väčšine veľmi pozitívne. Otázkou ale ostáva, ako asi sa k tomu postaví vaša partnerka..

Vyskúšajte maratón sexu

24 hodín byť s partnerom v posteli, alebo blízko nej a každú hodinu mať pohlavný styk. Pozor! Oblečenie nie je v tomto prípade povolené.. :)

cooler201603101045533

Sexujte pod vplyvom alkoholu

Nie, nemáme na mysli „byť v náladičke“. Poriadne si vypite a vrhnite sa NA TO! Budete (ne)milo prekvapení, aké perverznosti sa začnú diať. Vy a váš partner sa práve teraz ukážete v tom pravom svetle.. :)

Zahrajte si nejaký príbeh, ktorý samozrejme skončí sexom

Vás ako mladú študentku, ktorá v škole prepadá príde doučovať dejepis mladý fešák. Rodičia vedľa v obývačke pozerajú Senzi TV, a u vás izbe to začína vrieť. „..nie nechaj ma, rodičia môžu každú chvíľu vojsť bez klopania..“ Ach.. :)

TrendyVeci.sk

Skúste s partnerom spoločnú masturbáciu

A nie, nemusíte sa pred sebou hanbiť…pred vašim vzťahom to robil určite jeden aj druhý – a kto klame nech mu narastú chlpy na dlani! Vyskúšajte túto nádhernú intímnu chvíľku, pri ktorej budete masturbovať súčasne, alebo sa bude pozerať jeden na druhého..

cooler201603101045544

A čo takto vyskúšať žiť bez sexu a masturbácie?

No schválne, vydržali by ste to aspoň dva týždne??!

Vyskúšajte pred sexom masáž

Toto je vynikajúca forma predohry takmer pre každý pár. Šup šup – obaja donaha, svetlo stlmiť na minimum, a začnite jeden druhého masírovať po celom tele. Na nete nájdete nekonečné množstvo návodov na erotické a senzuálne masáže..

Natáčajte si sex s partnerom

Toto je takmer jediný spôsob, ako sa vžiť do role účinkujúcich vo „filmoch pre dospelých“. Natáčajte si svoj sex a samozrejme – nezabudnite si ho na druhý deň pozrieť! Budete veľmi prekvapení, ako rýchlo pri ňom opäť skončíte.. :)

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!