10 sexuálnych polôh pre dnešný večer

Jeseň je tu. Vonku je sychravo, hmla, no proste nič moc. Čo s takýmto večerom? Jedine súložiť. Len tak bude mať dnešný večer nejaký ten zmysel.. :) :) Misionárska poloha – to je slabota. Je potrebné trochu experimentovať. Prinášame vám teda pre dnešný večer desať sexuálnych polôh z jesennej kolekcie.. :)

Traktor

Na začiatok tu máme niečo naozaj milé. Žena si oprie ruky (dlane a lakte) o zem, muž zdvihne „podvozok“ a zasunie. Polohu „na traktor“ môžete prevádzkovať dvomi spôsobmi. Buď staticky – teda že sú obaja milenci na mieste, alebo takzvaný mobilný traktor – keď žena začne chodiť po rukách a muž zozadu priráža..

cooler201610191335032

Záhradník

Táto poloha je náročnejšia na fyzickú kondíciu ženy, pretože tá musí uniesť celú váhu muža. Poloha „na záhradníka“ umožňuje spojiť príjemné s užitočným, pretože počas súlože môžete nielen pokosiť trávnik.. :)

cooler201610191335033

TrendyVeci.sk

Taviaca pec

K tejto polohe musíte vlastniť taviacu pec, alebo v krajnej núdzi postačí aj krb, alebo krbové kachle. Obaja milenci sa vyzlečú donaha a jeden z nich nechá v peci rozžeraviť nejaký predmet (rôzne druhy kovu, kameň, a podobne) a následne ho rozžeravený prikladá na genitálie svojho partnera. Samozrejme pamätajte na bezpečnosť a pri prekladaní horúcich predmetov používajte ochranné pomôcky a rukavice..

cooler201610191335034

Porcelánový gentleman

Naozaj zaujímavé riešenie sexu. žena sa postaví na ruky, muž si oblečie nejaké barokové handry, zapletie sa do ženy a zasunie. Pri každom príraze zatrúbi na trúbku. Aby ste vniesli do sexu viac romantiky, môže muž pri zasúvaní spievať..

cooler201610191335035

Vrtuľník

Muž sa vyšplhá na ženu ktorá stojí, ľahne si jej vodorovne na hlavu a zasunie svoj penis do jej úst. Žena následne ležiaceho muža, ktorý je penisom pevne zafixovaný roztočí. Táto technika si vyžaduje veľkú zručnosť zo strany ženy, pretože keď bude v ústach mužov penis moc zvierať, tak mu ho odtrhne – a keď málo, tak by hrozilo, že by roztočený muž odletel..

cooler201610191335036

Paľo Habera

Na polohu „Paľa Haberu“ budete potrebovať gitaru a niekoľko romantických rýmovačiek. Muž položí nahú ženu pred svoj stoporený penis, začne hrať na gitare a spievať. K zasunutiu ale nedôjde..

TrendyVeci.sk

Pravítko

Cieľom tejto polohy je nielen maximálna rozkoš pre zúčastnených, ale taktiež si niečo zlomiť, alebo vykĺbiť. Prirážanie v tejto pozícii nie je možné, takže milenci len čakajú, až im niekto zavolá sanitku – poprípade na pomalú smrť..

cooler201610191335038

Uzol

Ak sa cítite naozaj fyzicky zdatní tak ju určite vyskúšajte! Dôležité je čo najviac prepliesť svoje telá a pokúsiť sa nejakým zázrakom zasunúť. Ak sa vám to aj podarí, tak bez pomoci tretej osoby ho už nevytiahnete..

Stojka

Klasika a dnes už aj trochu nuda. Partneri sa postavia na ruky a pokúsia sa zasunúť. Samozrejme výhodou je, keď majú obaja partneri genitálie v rovnakej výške, pretože ak žena súloží s liliputom (trpaslíkom), tak ten jej môže tak maximálne penisom plieskať po prsiach..

cooler201610191335049

Zával

K závalu potrebujete partnera, ktorý váži minimálne cez dvesto kíl. Túžobne si ľahnete na posteľ a necháte sa vášnivo zaľahnúť partnerom. Odborníci pri tejto polohe neodporúčajú prírazy, pretože vám hrozí rozdrvenie.. :)

cooler2016101913350410

 

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!