10 naozaj divných predmetov, ktoré sa objavia mužom v byte po tom, čo si k sebe nasťahujú ženu

Muži a ženy síce patria k rovnakému živočíšnemu druhu, ale k svojmu životu používajú viacero odlišných pomôcok. Môžeme objektívne potvrdiť, že ženy majú pomôcok na prežitie a fungovanie omnoho viac. No a po presťahovaní sa k svojmu milému si ich všetky pritiahnu so sebou. Preto niet divu, že chudák muž neskôr zúfalo chodí po svojom (teda teraz už „ich“) byte a neveriacky krúti hlavou, aké šialenosti v ňom pribudli.. :)

Krém proti celulitíde

Tých rôznych krémov, bez ktorých by sa žena zrejme rozpadla, je samozrejme plná kúpeľňa, takže sme vybrali ten najzásadnejší. Celulitída nie je nič pekného, a hoci proti nej žiaden krém nepomáha, mužom sa ako naschvál s ním niekedy určite podarí omylom umyť vlasy. Ono je potrebné si celkovo v kúpeľni dávať pozor, pretože bohvie, čo v tých všetkých fľaštičkách vôbec je. Mužom preto vždy odporúčame brať si so sebou do kúpeľne v malých vrecúškach šampón a sprchový gél a následne ich po použití zasa odniesť..

cooler201604011014515

Žehlička na vlasy

Veľmi podivný prístroj, ktorý sa váľa v kúpeľni medzi krémami a tak trochu vyzerá, ako vibrátor pre pokročilých, slúži v skutočnosti na žehlenie vlasov. Vlasy sa totiž musia očividne žehliť..

Tampóny

Tie nie sú tak prapodivné a mnohí muži o nich majú isté povedomie. Ich prítomnosť v byte však dáva tušiť to, že kedykoľvek môže nastať týždeň bez sexu, čo mužov stresuje a následkom toho bývajú často podráždení a nervózni..

TrendyVeci.sk

Bišon

Muž si pokojne vykračuje po byte – chvíľu po tom, čo si práve umyl vlasy krémom proti celulitíde, a so záujmom si prezerá žehličku na vlasy, keď tu pred ním prebehne biely prerastený potkan. Už už sa ho chystá zašliapnuť, keď tu pribehne žena s tým, že to je jej psík, miláčik a ňufko – bišon Bobík..

cooler201604011014513

Lapač snov

Ženy majú oveľa bližšie k ezoterike a tak celkovo k čarodejníctvu, takže sa mužom nezriedka stane, že si domov dotrepú pomätenú čarodejnicu, ktorá fičí na čakrách a horoskopoch. Na druhú stranu – taký lapač snov vyrobený z indiánskych vlasov a kostí zvierat, ktorý sa vám hojdá nad posteľou, zaručí veľmi kľudný a pokojný spánok..

cooler201604011014514

Vonné sviečky

Ženy túžia prevoňať byt vôňou harmančeka, pomaranča, alebo pučiacej jari.. Vonné sviečky sú všade – a jedného krásneho dňa zaručene spôsobia požiar. Dovtedy sa môže muž nechať unášať vôňami všetkého druhu…

Vázy

V byte sa po novom nachádza niekoľko váz. Sú ale prázdne. Ženy ich pravdepodobne využívajú, ako „nenápadný“ podnet k tomu, aby im muži kúpili nejakú tú peknú kyticu – čo muži väčšinou neurobia. Muž, ktorý je konštantne priotrávený z výparov vonných sviečok a je nevyspatý, pretože kvôli lapaču snov sa v noci dvadsaťkrát budí hrôzou, má totiž úplne iné starosti, než kupovať nejaké pekné kvety..

Rámiky so spoločnými fotografiami

Ženy si pravdepodobne zaberajú svoje teritórium tak, že po byte rozmiestňujú fotografie so svojím mužom. Dávajú tak jasný signál, že toto je ich miesto. Ak by náhodou do bytu zavítala iná žena, fotografií sa zľakne a utečie. Aj samotný muž, ktorý ide o piatej ráno venčiť toho potkana bišóna Bobíka, musí mať pred sebou neustále na zreteli jasný dôkaz toho, že už je obsadený..

Škrabka na päty

Tu si muž uvedomí, že ženy sú vlastne podvod. Síce si domov dotrepal solídnu roštenku, ale tá si očividne každý večer musí zoškrabať zrohovatenú kožu, aby opäť vyzerala dobre a hebko. Bez tých všetkých skrášľujúcich vecí by si pravdepodobne muž nasťahoval domov ďalšieho muža..

TrendyVeci.sk

cooler201604011014512

Tehotenský test

Tu už končí celá sranda. Po tom, čo sa žena škrabkou vyškriabe do krásy, prebehne vášnivý koitus pod lapačom snov za hysterického štekotu bišóna Bobíka, ..no a potom to takto dopadne.. :)

cooler201604011014511

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!