10 fotografií duchov, z ktorých budete mať určite zimomriavky

Veríte na existenciu duchov? Fotografie duchov mali jednoznačne dokázať ich existenciu, ale namiesto toho rozdelili ľudí do dvoch táborov. Medzi fotkami sa nachádza obrovské množstvo podvrhov, ale existujú aj také fotky na ktorých sa vyskytujú naozaj zaujímavé veci a nie je ľahké vysvetliť čo sa na nich naozaj nachádza! ..a v ľuďoch vyvolávajú strach a zimomriavky..

1. Cintorín Boothill

c2

Táto fotografia bola vytvorená na začiatku 90-tych rokov na cintoríne Boothill – na slávnom divokom západe. Terry Ike Clanton si chcel vytvoriť fotografiu na pamiatku. Namiesto toho sa zdá, že v kríkoch za jeho ľavým ramenom je strašidelné zjavenie muža, ktorý je oblečený v typickom odeve divokého západu.

2. Celotelové zjavenie

c1

Toto mal byť perfektný záber na malú dcérku. Namiesto toho fotograf zachytil strašidelný prízrak v tvare ľudského tela. Keď sa pozriete pozorne tak uvidíte, že dievča vie že sa tam niečo nachádza a pozerá sa na to..

TrendyVeci.sk

3. Hnedá pani

c10

Od roku 1835 prenasledoval duch bývalej majiteľky domu nových majiteľov. V roku 1930 túto tzv. hnedú pani odfotili na schodoch jej bývalého sídla.

4. Dedko

c9

Na celkom bežnej fotografii 94-ročnej babičky Denise Russel si rodina všimla záhadnú postavu. Celá rodina sa zhodla, že sa neuveriteľne podobá na ich dedka, ktorý zomrel 13 rokov pred vytvorením tejto fotografie.

5. Rumunská kňažka

c8

Táto fotografia z roku 2008 ukazuje neslávneho ducha ktorý straší 150 rokov v hoteli Decebal v Rumunsku. Podľa miestnej legendy sa pod hotelom skrýva veľký poklad a duch hľadačov pokladu odháňa preč.

6. Duch z Grand Canyon

c4

Táto fotografia bola vytvorená v roku 1980 návštevníkmi tohto národného parku. Keď sa vrátili domov a vyvolali fotky, všimli si na jednej z nich postavu s kapucňou, ako na nich pozerá z kríkov. Všimnite si že nemá žiadne nohy..

TrendyVeci.sk

7. Mysteriózna ruka

c7

Na začiatku 20. storočia obchodník Montague Cooper vytvoril fotografiu nábytku, ktorý chcel predať. Po vyvolaní fotografií zistil, že na jednej z nich mu cudzia ruka zničila fotku a nechápal ako sa tam dostala. Mohla to byť ruka bývalého majiteľa nábytku ktorý zomrel?

8. Lord Combermere

c6

Po smrti lorda Combermere bol najatý miestny fotograf, aby odfotografoval prázdnu stoličku. Keď ale bola fotka vyvolaná zistilo sa, že zosnulý pán sa nechcel vzdať svojho kresla..

9. SS Waterton

c5

V roku 1920 na palube SS Waterton členovia posádky James Courtney a Michael Meehan predčasne zomreli. Vzhľadom k tomu, že loď bola ďaleko od prístavu boli pochovaní do mora. Onedlho ale členovia posádky začali v oceáne okolo nich vidieť ich tváre. Túto fotografiu spravil kapitán lode ako dôkaz..

10. Elektrické kreslo

c3

Túto fotografiu vytvoril inžinier Ted Lucher, keď bol v štáte Tennessee (USA) najatý na úpravu elektrického kresla. V tejto zdanlivo nevinnej fotografii je jasne rozoznať ochabnutú tvár a strašidelnú ruku pri lakťovej opierke..

Lajkni Coolera na FB

Zaujal ťa článok? Tak ho zdieľaj!